Visas ziņas

NiceHash izmaksu programma pēc uzlaušanas

NiceHash saviem lietotājiem sola samaksāt pilnu atlīdzību, kas cieta no 2017. g.  6.decembrī notikušās saita uzlaušanas.

NiceHash saviem lietotājiem sola samaksāt pilnu atlīdzību

Atlīdzības programma

NiceHash ir izstrādājis atlīdzības programmu iekšējo un ārējo maku lietotājiem, kas cieta no uzlaušanas. Atlīdzības programma sāksies 2018. g. 2. februārī un sākotnējā kompensācija būs 10% no vecās bilances summas visiem lietotājiem. NiceHash apņemas periodiski izmaksāt atlikušo summu visiem lietotājiem nākamo mēnešu laikā. Tas nozīmē, ka kompensēšana visiem lietotājiem noslēgsies vienā un tajā pašā laikā un ar vienādiem nosacījumiem. Katra nākamā Atlīdzināšanas programmas daļa tiks paziņota iepriekš un lietotāji varēs sekot līdz atlīdzināšanas progresam. Ja kāds lietotājs pamanīs, ka viņš nav saņēmis atbilstošu maksājumu, tādam lietotājam ir nekavējoties par to jāziņo NiceHash, lai saņemtu maksājumu. Vecā bilance tiks atmaksāta bitkoinos (BTC), nevis naudas ekvivalentā un ne citās kriptovalūtās. Tālāk jūs varat atrast sīkāku informāciju un instrukcijas iekšējo un ārējo maku lietotājiem.

Atlīdzības programma iekšējo maku lietotājiem

Lietotāji, kuri NiceHash platformā bija reģistrēti pirms 2017. g. 6. decembra, var ieiet savos kontos un redzēt savu veco bilanci sava Kabineta sadaļā Maks. Vecā bilance parāda bitkoinu (BTC) kopējo daudzumu, kas lietotājam bija viņa makā pirms uzbrukuma. NiceHash pilnībā atlīdzinās bilanci uz lietotāju pašreizējām bilancēm, sākot ar sākotnējiem desmit procentiem no kopējās summas, piektdien, 2018.g. 2. februārī.

Reģistrētajiem lietotājiem ir jāiestājas Atlīdzības programmā, noklikšķinot taustiņu “Iestāties Atlīdzināšanas programmā” savā Kabinetā. Lietotāji tiks iepriekš informēti par visiem nākamajiem maksājumiem.

Atlīdzības programma ārējo maku lietotājiem

Lietotāji, kuri uzbrukuma laikā nebija reģistrēti NiceHash, un kuri izmantoja NiceHash servisu ar savām ārējo maku adresēm, saņems kompensāciju pēc tāda paša principa, kā iekšējo maku lietotāji. Ārējo maku lietotāji var pāriet uz nākamo lapu un ievadīt savu ārējā maka adresi (kuru tie izmantoja uzbrukuma laikā), lai redzētu savu veco bilanci.

Šo bilanci NiceHash pinībā atlīdzinās uz lietotāju ārējo maku adresēm, sākot ar sākotnējiem desmit procentiem no kopējās summas, piektdien, 2018.g. 2. februārī. Šai lapā lietotāji varēs arī sekot līdz atlīdzināšanas progresam.

NiceHash varēs kompensēt līdzekļus tām adresēm, kas tika izmantotas uzbrukuma laikā. NiceHash nevarēs izmaksāt kompensāciju uz citām adresēm, jo mums nav identifikācijas ārējo maku lietotājiem.

Uz ārējo maku adresēm izmaksu nosacījumi ir spēkā Atlīdzināšanas programmai. Kad jūs sasniegsiet 0.01 BTC, jūs varēsiet saņemt izmaksu. NiceHash šai summā iekļaus jūsu veco bilanci. Piemēram, ja jūsu bilance (kas tiks atmaksāta) ir  0.009 BTC, jums joprojām vajadzēs savākt papildu 0.001 BTC uz šo ārējā maka adresi, lai kopējā summa sasniegtu 0.01 BTC. Kad kombinētā bilance būs 0.01 BTC, izmaksa tiks nosūtīta uz jūsu ārējā maka adresi.

Uzbrukuma rakstura noteikšanas izmeklēšana turpinās sadarbībā ar policijas izmeklētājiem un datoru kriminālistikas komandu.

Jau iepriekš ziņojām par ielaušanos Nicehash mājas lapā un Marko Kobals, maininga servisa NiceHash vadītājs, oficiāli apstiprināja līdzekļu zādzības faktu no servisa klientu makiem. Viņš nosauca arī precīzu nozagto summu – 4 736,42 BTC (vairāk nekā 77$ milj. saskaņā ar pašreizējo kursu).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top