Mainings

NiceHash prezentējis “revolucionāru” veidu cīņai ar 51 procenta uzbrukumu

Pirms mēneša hakeri uzbruka Ethereum Classic tīklam.  Toreiz ETC komanda neatzina uzbrukuma faktu un tikai ieteica maininga pūliem palielināt bloku apstiprināšanas laiku. Jāpiebilst, ka pirms tā nezināms lietotājs uzpirka brīvās jaudas NiceHash un novirzīja tās lielākas tīkla hash rate daļas pārņemšanai. Pēdējā vadībai tāda reputācija nav vajadzīga, tāpēc klajā tika laisti oficiāli paziņojumi.

NiceHash iesaistīšana, lai veiktu 51 procenta uzbrukumu – tā nav jauna ideja. Shēma tādos gadījumos ir vienkārša. Ļaunprātis uzpērk nepieciešamo jaudu apjomu, savāc vismaz 51 procentu tīkla hash rate, un pēc tam veic dubultus izdevumus un citus trikus. Starp citu, uzbrūkot blokķēdei, nevar izveidot monētas no zila gaisa vai ielīst kāda makā. Vairāk par to un tās ierobežojumiem lasiet šeit.

NiceHash pārstāvji nolēma radīt skaidrību šai jautājumā un paskaidroja savu pozīciju kompānijas oficiālajā blogā. Sanāca visai amizanti.

Kā paziņo darbinieki – NiceHash neatbalsta 51 procenta uzbrukumus un uzskata tos par “tīšām un kaitīgām darbībām”, pret kurām jāizturas ļoti nopietni. Vadība ir gatava iet pretī: ja lietotājs pamanīs tirgus manipulēšanas un nomāto jaudu nekorektas izmantošanas faktus, viņam iesaka vērsties, rakstot uz adresi info@nicehash.com.

Tiklīdz kompānijas pārstāvji atradīs apstiprinājumu konkrēta mainera radītam kaitējumam – viņi bloķēs viņa kontu un konfiscēs līdzekļus. Turklāt sniegs nepieciešamo informāciju attiecīga tiesas lēmuma gadījumā.

Publikācijas galvenais burvīgums – ieteikumi cīņai ar 51 procenta uzbrukumiem. Tie adresēti projektu izstrādātājiem.

Ja jūs vēlaties nodrošināt jūsu bloķēdi, kas balstīts uz PoW, mēs ļoti iesakām jums periodiski nomāt maininga jaudu NiceHash jaudu tirgū. Tas uzlabos jūsu blockchain drošību. Turklāt procesā jūs saņemsiet savas paša monētas, tāpēc mēs jums iesakām arī sākt piesaistīt un izglītot savu kopienu, kas tic jūsu projektam.

Vēstījums ir skaidrs, bet realizācija atpaliek. Rezultātā NiceHash ir universāls rīks, kuru var izmantot abas puses. Hakeri vēlas pārņemt tīkla lielāko daļu, lai izpildītu savus nelietīgos nodomus? Laipni lūgti NiceHash. Izstrādātājiem vajadzīgs veids – kā aizsargāties pret ļaunprāšiem? Lai ienāk turpat. Uzvarēs tas, kuram būs vairāk naudas jaudu nomai.

Sanāk, ka viss spēks ir naudā, nevis patiesībā. Un tā tiks NiceHash. 🙂

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top