Niks Sabo (Nick Szabo) | Kriptomedia - Kriptovalūtu Ziņas

Niks Sabo (Nick Szabo)

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” admin_toggled=”no”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”2_3″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_title margin_top=”” margin_bottom=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” size=”1″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=””]

Niks Sabo (Nick Szabo)

[/fusion_title][fusion_text]

Šī versija tiek uzskatīta par vienu no galvenajām, jo Sabo ir piemērots Nakamoto lomai pēc vairākiem kritērijiem.

Pirmkārt, tieši Sabo ir kriptogrāfijas jomā zināmāko darbu autors, kuru pēdas ir skaidri saskatāmas bitkoina protokolā.

Otrkārt, vērību piesaista arī tas, ka cilvēks, kurš publicējis savus rakstus kā Satoši Nakamoto, nekad nav atsaucies uz Sabo darbiem. Turklāt devis atsauces uz citiem mazāk nozīmīgiem pētījumiem.

Treškārt, tika atzīmēts interesants moments: raksti, kurus blogā publicējis Niks Sabo, pēc bitkoina popularizācijas sākuma tika pārcelti uz vēlākiem datumiem (no 2005.gada un 2008. sākuma uz 2008. decembri), proti, jau pēc tam, kad Satoši bija publicējis savus pētījumus. Tiesa, tas nav tiešs pierādījums tam, ka Sabo “slēpa pēdas”. Viņš varēja vienkārši ieviest izmaiņas un nepieciešamās korekcijas savos darbos un to publicēšanas datums automātiski mainījās.

Teorijas “Sabo = Nakamoto” piekritējs ir žurnālists un blogeris Skye Grey, kurš apgalvo, ka ir veicis pilnvērtīgu stilometrisko analīzi un apstiprinājis Nika rakstīšanas stila līdzību ar leģendāro bitkoina dibinātāju.

[/fusion_text][fusion_text]

Kas izdomāja bitkoinu?

[/fusion_text][fusion_button link=”http://kripto.media/dorian-nakamoto/” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”left” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”3d” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”no” shape=”” icon=”fa-chevron-right” icon_position=”left” icon_divider=”yes” animation_type=”shake” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Dorian Nakamoto[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

To Top