Tehnoloģijas

NLO avārija Brazīlijā? (Video)

NLO Neidentificēts lidojošs objekts 2020

Saskaņā ar jaunākajām publikācijām pasaules plašsaziņas līdzekļos tūkstošiem brazīliešu ir redzējuši debesīs neidentificētu lidojošu objektu.

Ziņojumi, ka NLO, iespējams nokritis Brazīlijas mežos parādījās pēc tam, kad Twitera lietotāji augšupielādēja video, kuros ir redzams nezināms objekts, kurš mirdz ar zilu, sarkanu un dzeltenu gaismu. Vienā video varēja redzēt, ka gaismas ir trīsstūra formā. Aculiecinieki arī ziņoja, ka “Google Maps” slēpa attēlus no NLO avārijas vietas. Bet kāda ir iespējamība, ka šis neidentificētais objekts patiesībā ir no citas planētas, nevis ir parasts satelīts vai drons?

Lai saprastu, kas īsti notika Brazīlijā, vajadzētu papētīt vēsturi. Simtiem un tūkstošiem cilvēku visā pasaulē ir ziņojuši, ka ir redzējuši neatpazītus lidojošus objektus. Daži apgalvo, ka “mazie zaļie cilvēki” ir viņus nolaupījuši un veikuši dažādus, dažreiz pat intīmus eksperimentus.

Zinātnieks un astronoms Karls Sagans savā grāmatā “Dēmonu pilna pasaule” raksta šādi:
1992. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs veiktā aptauja parādīja, ka vairāk nekā 6000 amerikāņu tic citplanētiešiem. Bet kaut kādu iemeslu dēļ neviens nevar atbildēt uz jautājumu, kāpēc mūsdienu fizikas un inženierijas laikā nav iespējams izprast šo būtņu esamības fenomenu? Kāpēc, ja šīs būtnes mēģina saglabāt noslēpumu par sevi, vienkārši neizdzēš cilvēkiem atmiņu par nolaupīšanu? Nevar? Un kāpēc viss viņu aprīkojums it kā atbilstot cilvēka augumam un ir ļoti līdzīgs klīnikas aprīkojumam?

Pirmoreiz “lidojošos šķīvišus” pieminēja divdesmitā gadsimta vidū. Tas bija laiks, kad cilvēce gatavojās ceļojumam uz Mēnesi un citām planētām. Gaisā virmoja ideja, ka cita, senāka un attīstītāka civilizācija mūs varētu apciemot no tālās zvaigžņu sistēmas. Tajā pašā laikā visas liecības par tikšanos ar citplanētiešiem un lidojošiem šķīvīšiem ir balstītas tikai uz liecinieku liecībām, kuras ir ārkārtīgi pretrunīgas.

Daži apgalvo, ka tie ātri pārvietojās, citi tos ir redzējuši gaisā, vēl citi ziņoja, ka lidojošajam škīvītim ir bumbas, diska vai pat cigāra forma un tas esot mirdzējis dažādās krāsās.
Vairumā gadījumu cilvēki novēroja dabiskas, kaut arī ne gluži parastas parādības. Daži apgalvoja, ka NLO izskatījās kā liels balons, optiska ilūzija, mirāža, neparastos atmosfēras apstākļos redzama planēta, gaismas atstarojums, meteorīts, mākslīgais pavadonis vai kāda cita ierīce, kas ir nonākusi orbītā utt.

Viens no Brazīlijā uzfilmētajiem video

Lieki piebilst, ka uz šo vēl neizzināto jautājumu par NLO daudzi cenšas nopelnīt naudu. Žurnālisti, zinātniskās fantastikas rakstnieki, kino, internets un sociālie tīkli arī veicina mīta izplatīšanos par lidojošajiem šķīvīšiem.

NLO Brazīlijā

Daudzos video sociālajos tīklos var redzēt mirzdzošu objektu – kas tas ir? Kā norāda daži aculiecinieki Twiterī, “kaut kāds objekts iekrita ezerā. Bet tas, šķiet, nav satelīts.” Pēc tam Twiterī parādījās desmitiem ziņu ar heštegu #MageUFO, kas vēlāk tika dzēstas. NLO entuziasti arī dalījās ar saiti uz “Google Maps” satelīta attēlu, kurā ir redzams Brazīlijas mežs, kas atrodas uz ziemeļiem no Riodežaneiro. Attēlā ir redzams kādas savādas formas obejekts. Uzreiz par redzēto parādījās vairākas sazvērestības teorijas.

Viens no “Google” pārstāvjiem mēģināja izskaidrot šo noslēpumaino parādību:

 

NLO un Google 2020

Šajā gadījumā tas, ko cilvēki redzēja attēlos, ir atstarojums, kas īslaicīgi pārslogo satelīta sensoru. Saules stari atstarojās no ēkas virsmas taisnā leņķī, kas īslaicīgi “apžilbināja” satelītu. Tas ir diezgan izplatīts gadījums. Liecinieki ziņoja arī par skaļiem sprādzieniem un šāvieniem negadījuma vietas tuvumā, kā arī par pastiprinātu policijas un militāristu uzmanību. Jebkurā gadījumā, saprātīgāks skaidrojums redzētajam objektam būtu kāds satelīts vai cits, iespējams, zinātnei iepriekš nezināms astronomijas fenomens. Tomēr vislabāk jau būtu uzzināt patiesību, nevis ticēt kļūdainiem minējumiem. Jautājumu ir daudz, izskaidrojumu maz.

Avots: Express.co.uk

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top