Biržas

No biržas Huobi tiek izņemts liels daudzums līdzekļu, kas notiek?

No biržas Huobi izņem lielu daudzumu līdzekļu, kas notiek?

Ap Huobi kriptovalūtu biržu izcēlies vēl viens panikas vilnis – pēdējās nedēļas laikā no centralizētās platformas izņemti līdzekļi 94,2 miljonu USD vērtībā. Tikai vienas dienas laikā tika izņemti aptuveni 60 miljoni. Turklāt Huobi ir plānotas masveida atlaišanas, kas, visticamāk, nenotiktu ar finansiāli stabilu biržu. Tās padomnieks un Tron dibinātājs Džastins Sans, kuram ir pretrunīga reputācija kriptovalūtu kopienā, turpina atspēkot baumas par Huobi nopietnajām problēmām.

Par iespējamām Huobi kriptovalūtu biržas problēmām kļuva zināms dienu iepriekš. Tron radītājs Justin Sun dalījās informācijā ar Reuters pārstāvjiem, kur viņš apstiprināja lēmumu samazināt darbinieku skaitu par 20 procentiem. Darbinieku atlaišana vēl nav sākusies, tomēr procesu kompānijas vadībā plāno pabeigt līdz 2023.gada pirmā ceturkšņa beigām.

Avoti informē, ka Sans arī dalījās ar iekšējo informāciju tieši ar darbiniekiem. Pēc viņa teiktā, pēdējo trīs mēnešu laikā biržā Huobi ir reģistrējušies 20 tūkstoši jaunu lietotāju, un, ņemot to vērā, Džastins platformu raksturoja kā “ugunsgrēku kriptoziemas laikā”.

20 procenti ir būtisks darbinieku samazinājums, taču ziņas no kripto uzņēmumiem par atlaišanu vairs nepārsteidz. Platformas Genesis pārstāvji ziņoja, ka gatavojas darbinieku skaita samazināšanai par 30%. Iemesls tam, cita starpā, bija uzņēmuma finansiālās problēmas, jo tas pazaudēja 175 miljonus USD, kas bija iestrēguši bankrotējušajā FTX biržā.

Skaidrības labad piedāvājam darbinieku samazinājumu apjomu kriptovalūtas uzņēmumos 2022. gadā.

Skaidrības labad piedāvājam darbinieku samazinājumu apjomu kriptovalūtas uzņēmumos 2022. gadam.

Kā redzams, ByBit birža procentuāli zaudēja visvairāk darbinieku – runa ir par 51 procentu darbinieku. 2022. gada jūlijā uzņēmums Coinbase paziņoja, ka, gatavojoties “ilgstošajai” kripto ziemai, atlaidīs 18 procentus jeb aptuveni 1100 darbiniekus. Un 2022. gada novembra beigās Kraken birža sekoja Coinbase piemēram, samazinot darbinieku skaitu par 30 procentiem.

Vienlaikus Binance 2022. gadā arī palielināja darbinieku skaitu. Kā novembra otrajā pusē atzīmēja platformas vadītājs Čangpens Džao, uzņēmumā strādā 7400 cilvēku, un līdz gada beigām bija plānots šo skaitli palielināt līdz 8000.

Saskaņā ar Džao 2022. gada jūnijā, viņiem “pirms dažiem mēnešiem bija grūti atteikties no Super Bowl reklāmas, stadiona nosaukuma tiesībām un lieliem sponsorēšanas darījumiem, taču viņi to izdarīja”. Acīmredzot šis bija akmens platformu dārzā, kas reklāmām tērēja milzīgus līdzekļus, taču galu galā bija spiesti atlaist cilvēkus līdzekļu trūkuma dēļ.

Kas notiek ar Huobi?

Saskaņā ar DeFiLlama platformas informāciju, 15. un 28. decembrī Huobi piedzīvoja rekordlielu ikdienas pieplūdumu attiecīgi 87,9 un 46,04 miljonu ASV dolāru apmērā. Tajā pašā laikā no tā laika līdz šodienai kopējais izņemto līdzekļu apjoms ir pārsniedzis 200 miljonu dolāru latiņu.

Kas notiek ar Huobi?

Šeit ir attiecīgā informācija par pēdējo dienu un nedēļu.

Šeit ir attiecīgā informācija par pēdējo dienu un nedēļu.

Pēc analītiķu domām, liela izņemšana no biržas visbiežāk tiek veikta USDT, USDC un ETH. Šeit ir vislielākās monētu izņemšanas dienā.

visas izņemšanas no Huobi kriptovalūtu biržas vienas dienas laikā

Visas izņemšanas no Huobi kriptovalūtu biržas vienas dienas laikā

Tron dibinātājs un Huobi līdzīpašnieks Džastins Sans dalījās komentārā, reaģējot uz baumām. Viņaprāt, tagad ir laiks “būvēt jaunus projektus”, nevis celt paniku. Tomēr masveida kapitāla aizplūšana, visticamāk, netiks apturēta ar vienu tvītu, un turklāt mums jau ir neveiksmīgi precedenti, piemēram, Terra vai FTX sabrukums.

būvēt jaunus projektus

Tajā pašā laikā analītiskās kompānijas Arkham Intelligence eksperti apgalvo, ka Sanam varētu būt problēmas ar finanšu stabilitāti. Saskaņā ar uzņēmuma informāciju, blokķēdes darījumu vēsture liecina, ka Sans ir samaksājusi tūkstošiem dolāru, lai apmainītu un pārsūtītu stabilās monētas.

Saskaņā ar Decrypt avotiem , 2022. gada oktobrī Džastins Sans noraidīja baumas par iespējamu darbinieku atlaišanu Huobi, taču tagad ziņas par darbinieku skaita samazināšanu nākušas tieši no viņa. Tāpat pēdējo nedēļu laikā parādījušās ziņas par biržas it kā finansiālajām problēmām.

Kriptožurnālists Kolins Vu arī paziņoja, ka platformas darbinieku algas tagad tiks maksātas stabilās monētās, piemēram, USDT un USDC, nevis fiat, kas izraisīja vispārēju sašutumu Huobi komandā. Arī tas var liecināt par giganta finanšu plūsmu nestabilitāti.

Mēs uzskatām, ka ir pāragri izdarīt secinājumus par situāciju ar Huobi. Neskatoties uz to, 2022. gada beigās jau bijām liecinieki Binance biržas diskreditēšanas kampaņai, kad pazīstami blokķēdes industrijas pārstāvji aicināja izņemt kriptovalūtu no tirdzniecības platformas, jo tā it kā neesot maksātspējīga. Un, kā beigās izrādījās, tās bija tikai baumas. Binance veiksmīgi tika galā ar visiem apgalvojumiem.

Šoreiz kriptovalūtas izņemšana no Huobi biržas piesardzības nolūkos nebūs lieka darbība. Tā vai citādi visas monētas ārpus biržas pieder saviem īpašniekiem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top