Visas ziņas

No šodienas Galaxy S20 FE viedtālrunis nonāk pārdošanā

No šodienas Galaxy S20 FE viedtālrunis nonāk pārdošanā

No šodienas tirdzniecībā nonāk jauni premium jeb luksus klases Samsung Galaxy S20 FE viedtālruņi, kas apvieno fanu iecienītākās funkcijas un ir pieejami sešās dažādās krāsās. Jaunajā viedtālrunī iekļauti tādi Galaxy S20 sērijai raksturīgie tehnoloģiskie risinājumi kā ekrāns ar īpaši vienmērīgu ritināšanas opciju, ar mākslīgo intelektu aprīkota kamera, jaudīgs procesors, īpaši ātra savienojamība, akumulators ar jaudu visai dienai, paplašināma datu krātuve.

Latviešu “TikTok” zvaigznes “Latvian Sisters” – māsas Elīna un Lidija –– jau paspējušas novērtēt Samsung Galaxy S20 FE priekšrocības un atzīst: “Jaunajam viedtālrunim ir daudz plusu – lielais ekrāns un tā ātrā reakcija uz darbībām, kā arī dzīvespriecīgais, krāsainais dizains ir pirmās lietas, ko pamanīs ikviens lietotājs. Mūsu ikdiena paiet kameras priekšā, tāpēc jo īpaši novērtējam iespējas, ko sniedz foto un video kamera, ļaujot radoši izpausties. Priekšējai jeb selfiju kamerai ir iestrādāta filtra funkcija ar izlīdzinošu efektu, kas kameras priekšā vienmēr ļaus izskatīties labi. Viens no lielākajiem plusiem – nav jāizmanto papildu lietotnes foto un video apstrādei, jo nepieciešamās funkcijas jau ir iestrādātas telefonā.”

Jaunais telefons veidots iedvesmojoties no Samsung uzticamāko lietotāju rekomendācijām, radot unikālu Galaxy S20 sērijas inovāciju kombināciju. Tāpēc likumsakarīgi, ka Elīna un Lidija no “Latvian Sisters” tieši savu fanu ziņā atstāja izvēli, kuras krāsas Galaxy S20 FE turpmāk papildinās māsu stilu. Lidija turpmāk iedvesmojošu saturu radīs izmantojot Galaxy S20 FE mākoņu baltā, bet Elīna – mākoņu lillā krāsā.

Galaxy S20 FE ir uzlabots procesors, kā arī 6.5 collu liels Infinity-O Super AMOLED ekrāns ar 120Hz atsvaidzes intensitāti. Jaunajam modelim ir ietilpīgs akumulators (4500 mAH) un īpaši ātra uzlāde. Atbilstoši IP68 standartam, tas ir ūdens un putekļu izturīgs.

Profesionāla līmeņa galvenā kamera un 32MP priekšējā jeb selfiju kamera ar pikseļu apvienošanas (tetra-binning) tehnoloģiju ļauj ar vienu darbību uzņemt publicēšanas vērtus attēlus pat sliktā apgaismojumā. Papildu tam, nakts režīms ar vairāku kadru vienlaicīgu apstrādi un mākslīgo intelektu stabilizē kustībā uzņemtos attēlus jau to uzņemšanas laikā, bet jaudīgais 30X Space Zoom  pietuvinājums ļaus iegūt tuvplānu, neejot tuvumā.

Galaxy S20 FE ir pieejams sešās krāsās – mākoņu sarkans, mākoņu oranžs, mākoņu lillā, mākoņu zils, mākoņu zaļš un mākoņu balts. Tā pievilcīgais un kvalitatīvais dizains veidots ar dūmakainu efektu, kas vizuāli samazina pirkstu nospiedumu un dažādu smērējumu atstātās pēdas.

Jaunākās Samsung Galaxy sērijas ierīces var iegādāties lielākajos elektropreču veikalos, pie mobilo sakaru operatoriem vai tiešsaistē samsung.lv.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top