Tehnoloģijas

Nopublicēts video ar bezpilota lidaparāta lidojumu virs Krievijas izlūklidmašīnas A-50 Baltkrievijā

Nopublicēts video ar bezpilota lidaparātu lidojumu virs Krievijas lidmašīnas A-50 Baltkrievijā

Kadros redzams, kā drons aizlido līdz lidlaukam, kur atrodas A-50 līdzīga lidmašīna.

Baltkrievijas biedrība BYPOL, kas iestājas pret Aleksandra Lukašenko režīmu, izplatījusi video fragmentu, kurā redzams nesen veikts bezpilota lidaparāta lidojums virs Krievijas AWACS izlūklidmašīnas ” A-50″, kas atradās lidlaukā Mačuļiščos (Minskas apgabals, Baltkrievija). Publicētajos kadros redzams, kā līdz lidlaukam atlido bezpilota lidaparāts un pat nesēžas uz A-50 līdzīgas lidmašīnas korpusa.

Baltkrievijas opozicionāri solīja līdz dienas beigām publicēt pilnu video, kurā redzams arī  bezpilota lidaparātu uzbrukums Krievijas armijas lidmašīnai.

Tikmēr novērošanas grupa “Belarusian Gayun” ziņo, ka bojātā Krievijas lidmašīna pametusi Baltkrievijas gaisa telpu. Pēc provizoriskiem datiem, lidmašīna A-50 dodas uz Taganrogu uz vietējo Aviācijas remonta rūpnīcu.

Atgādinām, ka dienu iepriekš BYPOL iniciatīvas grupa ziņoja, ka lidmašīnai A-50 tika veikts uzbrukums ar diviem DJI bezpilota lidaparātiem, kas pārveidoti par kamikadzes droniem. Katrs drons nesa sprāgstvielu un metāla lodītes, lai pastiprinātu submunīciju. Pēc opozīcijas teiktā, bezpilota lidaparātu reida rezultātā lidmašīna tika bojāta divās vietās. Par sprādzieniem Mačulišči lidlaukā kļuva zināms 26. februārī. Atbildību par uzbrukumu lidmašīnai A-50 uzņēmās baltkrievu partizāni.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top