TV ekrānos un Kino

Noris darbs pie filmas “Top Gun 3”, kurā, protams, atgriezīsies Toms Krūzs

Top Gun 3

Puck News ziņo, ka izstrādes stadijā ir trešā “Top Gun” filma, kurā Toms Krūzs varētu atgriezties kopā ar filmas “Top Gun: Maveriks” zvaigznēm Mailzu Telleru (Miles Teller) un Glenu Pauelu (Glen Powell). filmām.

Saskaņā ar jaunāko informāciju scenāriju izstrādā filmas “Maverick” līdzautors Ērens Krūgers (Ehren Kruger), bet producenti būs Džerijs Brukheimers (Jerry Bruckheimer) un Deivids Ellisons (David Ellison). Arī režisors, visticamāk būs Džozefs Kosinskis (Joseph Kosinski).

Jāpiebilst, ka Paramount Pictures vēl nav oficiāli apstiprinājusi filmas uzņemšanas sākuma datumu, taču tiek spekulēts, ka “Top Gun “3 varētu būt Toma Krūza nākamā filma pēc gaidāmās “Mission: Impossible 8”.

Šī ziņa nāk neilgi pēc tam, kad tika atklāts, ka Krūzs ir noslēdzis līgumu par sadarbību ar Warner Bros. Discovery, kur viņš sadarbosies ar studijas priekšsēdētājiem un izpilddirektoriem Maikla De Luku un Pamu Abdu, lai izstrādātu oriģinālfilmas un franšīzes filmas.

Filmas “Top Gun 3” sižets pagaidām tiek turēts noslēpumā, taču, ņemot vērā filmas “Top Gun: Maverick” spožos panākumus 2022. gadā, ir likumsakarīgi, ka varētu tikt filmēta trešā daļa. Kosinskis jau iepriekš ir izteicies, ka Krūza atveidotajam Pītam “Maverikam” Mitčelsam ir vēl viens stāsts, ko izstāstīt.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top