TV ekrānos un Kino

„Viaplay” no oktobra ielūdz uz 007 maratonu: noskatieties visu Džeimsa Bonda filmu kolekciju

„Viaplay” no oktobra ielūdz uz 007 maratonu: noskatieties visu Džeimsa Bonda filmu kolekciju

Jau 2021. gada 30. septembrī kinoteātros visā pasaulē pirmizrādi piedzīvos jaunā bondiādes filma „Nav laiks mirt”, ar Danielu Kreigu, tas ir, aģentu 007, galvenajā lomā. Straumēšanas platforma „Viaplay”, godinot šo notikumu, piedāvā skatītājiem vienreizēju iespēju – noskatīties visu Džeimsa Bonda filmu kolekciju, kurā iekļautas pilnīgi visas bondiādes filmas. Džeimsa Bonda kolekciju no 1. oktobra var noskatīties tikai un vienīgi straumēšanas platformā „Viaplay”, kas ir lieliska iespēja ikvienam atsaukt atmiņā visas slavenā aģenta filmas.

Bonda filmu laikmetu 1962. gadā aizsāka Šons Konerijs filmā „Doktors Nē”, kurā viņš pirmais atveidoja skarbo aģentu, kam patīk un kurš aizraujas ar ātriem automobiļiem, skaistām dāmām un dzērienu “Martini” — sakratītu, nevis samaisītu. Filmas par aģentu 007 uzreiz guva panākumus, un kopš tā laika Rodžers Mūrs, Džordžs Lazenbijs, Timotijs Daltons, Pīrss Brosnans un pēdējos gados arī Daniels Kreigs gandrīz septiņus gadu desmitus iemiesojuši leģendāro aģentu ar atļauju nogalināt.

Tāpat gadu desmitiem nerimst strīdi, kurš ir īstais Džeimss Bonds, kurš savukārt visļaunākais nelietis, vispievilcīgākā Bonda meitene, vislabākā tituldziesma un līdzīgiem tematiem.

Tagad ikvienam būs iespēja izveidot pašam savu visu filmu vērtējuma tabulu, jo no 1. oktobra straumēšanas platformā „Viaplay” vienlaikus sāks izrādīt līdz šim uzņemto bondiādes filmu maratonu. Kopumā filmu pietiek divām diennaktīm, četrām stundām un 56 minūtēm!

„Viaplay” piedāvā skatītājiem pilnīgi visas Džeimsa Bonda filmas saskaņā ar “Nordic Entertainment Group” (“NENT Group”) ekskluzīvo vienošanos, ko tā noslēgusi ar MGM. Visas 24 Džeimsa Bonda kolekcijas filmas, kā arī neoficiālo „Nekad nesaki nekad” ar Šonu Koneriju galvenajā lomā, var noskatīties straumēšanas platformā „Viaplay” no 2021. gada 1. oktobra.

Ja esat milzīgs Bonda cienītājs, vai arī jums tikai patīk lieliskas asa sižeta filmas ar skaistām meitenēm, ātriem automobiļiem un leģendāriem ļaundariem, tagad ir pienācis laiks ieņemt vietas dīvānā, sagatavot glāzi “Martini” — sakratītu, nevis samaisītu — un ieslēgt straumēšanas platformu „Viaplay”.

Par „NENT Group“

„Nordic Entertainment Group“ ir ziemeļvalstu lielākais straumēšanas uzņēmums, kas visās Baltijas valstīs piedāvā straumēšanas platformu „Viaplay”. „Viaplay” skatītājiem ir iespēja redzēt vienreizīgas augstākās klases sporta tiešraides, labāko starptautisko filmu izlasi, godalgotus seriālus, augstas kvalitātes „Viaplay” oriģinālfilmas un bērniem domātu saturu. „Viaplay” katram ģimenes loceklim nodrošina augstas kvalitātes izklaidi ar vietējiem subtitriem. Vienreizīgo saturu var skatīties visur, vienmēr un gandrīz visās ierīcēs. „Viaplay” ļauj vairākiem lietotājiem vienlaikus skatīties „Viaplay” vienā vietā, un jūs jebkurā laikā varat atteikties no abonēšanas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top