Visas ziņas

Noslēgusies izsole par 1A.stāva biroju nomu Inovāciju centrā

Noslēgusies izsole par 1A.stāva biroju nomu Inovāciju centrā

2022.gada 14.janvārī Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādē „Ventspils Komunālā pārvalde” veiksmīgi noslēdzās mutiskā izsole ar augšupejošu soli par 1A stāva biroju telpu īres nomas tiesībām Inovāciju centrā, Rūpniecības ielā 2.

Noslēdzoties izsolei un parakstot nomas līgumu ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādi „Ventspils Komunālā pārvalde”, nomas tiesības uz jaunajām Inovāciju centra biroja telpām ieguva uzņēmums SIA “J Construction”, kas nākotnē nomās Ventspils Zinātnes un inovāciju centra 1A stāva biroju (64,90 m2). Uzņēmums paredz līdz 2023. gadam izveidot ne mazāk kā 6 jaunas darba vietas, nodrošinot pilnu darba slodzi jaunajiem darbiniekiem.

Inovāciju telpas jau nomā tādi uzņēmumi kā SIA “Azeron”, SIA “Galantus” un SIA “Sandrī”. SIA “Azeron” nomā Inovāciju centra 3. un 4.stāva birojus, plānojot līdz 2023. gadam izveidot ne mazāk kā 70 jaunas darba vietas, SIA “Galantus” nomā Inovāciju centra 1.stāva biroja telpu, plānojot radīt ne mazāk kā 4 jaunas darba vietas, savukārt SIA “Sandrī” nomās kafejnīcu telpas Inovāciju centra 2.stāvā, paredzot radīt ne mazāk kā 9 jaunas darba vietas Ventspils darba tirgū.

Inovāciju centrā ir izveidotas uzņēmējdarbības attīstības telpas, prioritāri piedāvājot biroja telpu nomu tehnoloģiju jomas uzņēmumiem, kā arī cita veida pasākumiem uzņēmējdarbības sekmēšanai. Bet Zinātnes centrā tiks izveidotas tematiskas ekspozīcijas un mācību klases, kas ļaus interaktīvā veidā, izmantojot modernas mācību metodes, īstenot pasākumus dažādu dabaszinātņu jomu saistošai apguvei un izglītības attīstībai.

Inovāciju centra Rūpniecības ielā 2, Ventspilī ēkas būvdarbi un teritorijas labiekārtojums tika veikti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu, projekta “Inovāciju centra un publiskās infrastruktūras izbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī” Nr. 5.6.2.0/19/I/003 ietvaros.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top