Visas ziņas

Novembrī lidostā pieaug saņemto kravu apjoms, pasažieru apgrozība samazinās

Pasažieru apgrozījums šā gada novembrī lidostā “Rīga” samazinājās par 90,9 %, salīdzinot ar 2019. gada novembri. Kopējais lidojumu skaits bija 1903, par 70,1 % mazāk. Kopējais saņemto un nosūtīto kravu un pasta sūtījumu apjoms samazinājās par 4,5 %1liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Novembrī lidostā “Rīga” iebraukušo un izbraukušo pasažieru kopskaits bija 50 222 – par 40,4 tūkstošiem mazāk nekā šā gada oktobrī.

Novembrī saņemtas kravas un pasts 1,4 tūkstošu tonnu apmērā, kas ir par 19,3 % vairāk nekā pirms gada, bet nosūtīts viens tūkstotis tonnu – par 25,5 % mazāk. Šā gada novembrī saņemto kravu apjoms ir lielākais pēdējo piecu gadu laikā. Salīdzinājumā ar oktobri saņemto kravu un pasta apjoms pieaudzis par 26,7 %, nosūtīto – samazinājies par 6,3 %.

Novembrī lidostā pieaug saņemto kravu apjoms, pasažieru apgrozība samazinās

Lidostā “Rīga” apkalpotie pasažieri 2020. gada janvārī –novembrī un izmaiņas pret iepriekšējā gada atbilstošo periodu.

Gada vienpadsmit mēnešos lidostā “Rīga” apkalpoto pasažieru kopskaits bija 2 miljoni, un tas ir par 72,9 % mazāk nekā šajā laika periodā pirms gada. Šajā periodā saņēma un nosūtīja 20,5 tūkst. tonnu kravu – kritums par 16,9 %.

Lidostas “Rīga” darbība 2020. gada septembrī, oktobrī, novembrī un izmaiņas pret iepriekšējā gada atbilstošo periodu

Lidostas “Rīga” darbība 2020. gada septembrī, oktobrī, novembrī un izmaiņas pret iepriekšējā gada atbilstošo periodu.

1Neietver kravas un pasta sūtījumus, ko pēc lidmašīnas nolaišanās Rīgas lidostā ved tālāk tajā pašā lidmašīnā ar to pašu reisu numuru.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top