Visas ziņas

Kā Maiks Novogracs nopirka no Buterina 500 000 ETH (Video)

Galaxy Digital dibinātājs Maiks Novogracs paziņojis, ka viņa iepazīšanās ar lielākajām kriptovalūtām notika, nopērkot 30 000 bitkoinu un pusmiljonu Ethereum abu aktīvu pastāvēšanas agrīnajās stadijās.

Sarunā ar Nugget News Novogracs paziņoja, ka 2012. gadā draugs viņam pajautājis par bitkoinu, un viņš pēc tam sācis pētīt šo tēmu un secinājis, ka kriptovalūtu sagaida nenovēršama izaugsme.

“Pirmos bitkoinus es pirku par aptuveni 95 $. Tas bija ļoti spekulatīvs lēmums. Es to pirku, jo domāju, ka tas pieaugs. Pēc tam es piezvanīju Denam Morhedam no Pantera Capital un teicu: “Morhed, paskaties, man nav laika”. Pēc divām nedēļām viņš man piezvanīja un teica: “Tas mainīs pasauli”, – sacīja Novogracs.

Tad Novogracs un Morheds nolēma investēt bitkoinā būtisku summu: “Visu cieņu Denam –viņš nopirka daudz. Toreiz mēs bijām daudz bagātāki par Denu. Viņš nopirka daudz bitkoinu – apmēram 30 000. Tad mēs nolēmām, ka nopirksim 30 001, jo nevarējām pieļaut, lai viņam būtu vairāk”.

Viņš atzinās, ka plānoja pārdot bitkoinu par 1 000 $, lai nopirktu lidmašīnu, taču viņa partneris Pīts Brigers neļāva viņam to darīt, paziņojot, ka kriptovalūta var pieaugt daudz vairāk.

“Savus pirmos Ethereum es nopirku no Vitaļika Buterina. Es ar viņu reiz tikos pusdienās – viņš atcerējās, bet nepazina mani. Bet viņi domāja, ka būtu labi, ja kopienai būtu pircējs no Volstrītas. Tad es nopirku pusmiljonu Ethereum par 99 centiem, – pastāstīja Novogracs. –Pēdējā brīdī viņš man mainīja cenu no 98 centiem līdz 99 centiem par viet ETH monētu, jo es gaidīju pārāk ilgi un cena pieauga”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top