Mainings

Monstri tuvojas. Nvidia gatavo prezentāciju – gaidām GTX 1180 vai RTX 2080?

Nvidia gatavo jaunus videokaršu modeļus. Jūlija beigās mēs uzzinājām modeļu nosaukumus un pat aptuvenus to paziņošanas termiņus. Pirmais rindā it kā ir GTX 1180, kura prezentācija notiks 22. augustā Ķelnē. Kompānija laidusi klajā video par gaidāmo notikumu un devusi mājienu par jaunu ierīci.

Ražotājs publicējis oficiālu pasākuma video. Video rullīša nosaukums – Be For The Game. Tajā geimeri rūpīgi gatavojas gaidāmajai spēlei: sākumā saliek sistēmas blokus, bet pēc tam aicina draugus. Daži tālredzīgi aizver aizkarus, lai apkārtējā pasaule nenovērstu uzmanību.

Kā uzskata kompānijas atbalstītāji – Nvidia ir atstājusi dažas noslēpumus. Vairāki niki lika pievērst to uzmanību. Vispirms viņi pievērsa uzmanību īpašā veidā uzrakstītajam segvārdam “RoyTeX”, uzkrītošs bija arī “Zenith20” un lūk arī “Mac-20” un “Eight Tee”.

Rezultātā lietotāji bija vienisprātis, ka pasākumā mūs gaida paziņojums par videokarti RTX 2080. Iespējams to arī apstiprina skaitļu kārtība rullīša beigās.

Iespējams to arī apstiprina skaitļu kārtība rullīša beigās

Ja jau kompānijas pārstāvji ir atcerējušies RTX, tad runa acīmredzot ir par Ray Tracing (RT). Jēdziens slēpj trīsdimensiju modeļa attēla uzbūvi ar stara izplatīšanās atgriezeniskās trajektorijas izsekošanu. Metodi dēvē par vislielāko izrāvienu kopš CUDA laikiem 2006. gadā.

Turklāt daudzi atbalstītāji gaida paredzamo paziņojumu par GTX 1180 ar GDDR6 atmiņu un 4K geiminga atbalstu ar 60 kadriem sekundē.

Jebkurā gadījumā mūs gaida izcila ierīce, kas iespējams būs piemērota kriptovalūtas ieguvei mainingā. Gaidām ziņas no Ķelnes.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top