Mainings

Pret Nvidia iesniegta kolektīva prasība tiesā. Kas noticis?

Nvidia nesen saskārās ar juridiskās kompānijas Schall vadīto kolektīvo prasību

 

Šķiet, ka pat lielām korporācijām nāksies “izstrēbt” kriptovalūtu “lāču” tirgus sekas. Galvenais video karšu ražotājs Nvidia nesen saskārās ar juridiskās kompānijas Schall vadīto kolektīvo prasību. Juristi apsūdz kompāniju nepatiesas informācijas sniegšanā par tirgus stāvokli.
Galvenā pretenzija – “kompānija sniegusi nepatiesus un investorus mulsinošus paziņojumus”. Prasītājs saskatījis, ka Nvidia izteikusi apgalvojumu par pilnīgu situācijas kontroli. Citiem vārdiem sakot – GPU ražotāja vadība pārliecinājusi, ka biznesam nedraud nekādas briesmas un kripto tirgus ļoti maz ietekmē peļņu.
Jebkāds videokaršu pieprasījuma samazinājums neradīs nekādu negatīvu ietekmi uz kompānijas darbību, jo spēļu tirgū līdz pat šim vērojams ļoti liels GPU pieprasījums.
Atgādinām – Nvidia akcijas kļuva par vienu no zaudējumus nesošākajām investīcijām visā S&P 500 kompāniju sarakstā. Tās kļuva lētākas par vairāk nekā 54 procentiem.
Mainings ar videokartēm joprojām paliek zem Ethereum zemo cenu spiediena. Novembra vidū kompānijas Susquehanna analītiķi konstatēja, ka ir gandrīz bezjēdzīgi mainot kriptovalūtu, ja nav pieejama lēta rozete – ienesīgums nokritās zem nulles.
Arī citas kompānijas piedzīvo ne tos labākos laikus. Pirms dažām dienām Japānas asiku ražotāja GMO Internet Group pārstāvji paziņoja par aiziešanu no maininga iekārtu ražošanas sektora milzīgo zaudējumu dēļ.
Starp pašiem ASIC maineriem vairs nav daudz mašīnu, kas vēl var ienest vismaz kaut kādu naudu. Atgādinām – iepriekš mēs jau rakstījām par labākajiem asikiem bitkoina ieguvei.
Tiem, kas vēlas iegādāties kaut ko “jaudīgāku”, ražotāji nākamajam gadam gatavo virkni pārsteigumu. Dažām kompānijām pat galvenās kriptovalūtas kritums nav nodarījis nopietnus zaudējumus – tādējādi tās var turpināt ražot produkciju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top