Videokartes

Kompānija Nvidia paziņo par biznesa “normalizāciju” pēc kriptо buma

Kompānija Nvidia paziņo par biznesa “normalizāciju” pēc kriptо buma

Kompānija Nvidia paziņojusi, kā tās bizness pēc kriptо buma ir “normalizējies” .
15. augustā kompānija publicēja pārskatu par 2019. finanšu gada otro ceturksni, kurā paziņojusi par 16% ieņēmumu pieaugumu, salīdzinot ar iepriekšējo ceturksni – no 2.22 mljrd. $ līdz 2.58 mljrd. $. Tomēr, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ieņēmumi samazinājušies par 17% – iepriekšējā finanšu gada tai pašā periodā kompānijas ieņēmumi bija 3.12 mljrd. $, pateicoties paaugstinātam GPU pieprasījumam no maineru puses.
Nvidia finanšu direktors Kollets Kress ceturkšņa rezultātus komentējis šādi: “Būtībā mūsu bizness pēdējos pāris ceturkšņos ir normalizējies. To, ko mēs redzam šajā ceturksnī, visticamāk mēs redzēsim arī turpmāk”. Nvidia ģenerāldirektors Džensens Huangs sacījis, ka mainings, visticamāk, nekādā veidā neietekmēs kompānijas finanšu rādītājus tuvākajos mēnešos.
GPU tirdzniecība joprojām veido lielu daļu Nvidia biznesa – ap 81% no kopējiem ieņēmumiem. Par peļņas pieauguma pēdējā ceturksnī galveno faktoru kompānija nosaukusi klēpjdatoru GPU pieprasījuma pieaugumu (desktopa GPU pārdošanas apjomi samazinās). Nvidia akcijas pieaugušas par 41%, salīdzinot ar iepriekšējo finanšu ceturksni – no 0.64 $ līdz 0.90 $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top