Visas ziņas

Nvidia aizstās videokartes RTX 3060 procesoru, lai novērstu ierīces izmantošanu kriptovalūtu mainingam

Nvidia aizstās videokartes RTX 3060 procesoru, lai novērstu ierīces izmantošanu kriptovalūtu mainingam

Foto: Pixabay

Kompānija Nvidia laidīs klajā videokartes GeForce RTX 3060 jauno versiju uz procesora Ampere GA106-302 bāzes, lai novērstu ierīces izmantošanu kriptovalūtu mainingam.

Tagad videokarte darbojas ar GA106-300 procesoru. Pārejot uz jaunu GPU, tā mainīs PCI identifikatoru un nebūs savietojama ar iepriekš izlaistajiem draiveriem.

RTX 3060 būs arī “papildu mehānismi”, kas garantē Ethereum maininga neiespējamību. Atjauninātais modelis tirdzniecībā būs pieejams maijā.

Atgādinām – februārī kompānija Nvidia paziņoja par lēmumu divkārt samazināt videokartes GeForce RTX 3060 hashrate. Tā to skaidroja ar vēlēšanos orientēt modeli geimeru vajadzībām un apgalvoja, ka nav iespējams apiet aizsardzību.

Ķīnas maineri vēlāk paziņoja, ka, izmantojot nenosauktu algoritmu, ir uzlauzuši aizsardzību un attīstījuši ierīces ātrumu līdz 50 MH/s. Tomēr informācija oficiāli netika apstiprināta.

Pēc tam RTX 3060 veiktspējas ierobežojumus izdevās apiet, izmantojot Nvidia eksperimentālo draiveri. Tobrīd izdevās “uzlauzt” vienu šī modeļa videokarti. Kompānija apstiprināja kļūdas esamību un izdzēsa programmatūru no savas vietnes.

Marta beigās entuziasts no Dienvidkorejas savāca fermu no septiņām RTX 3060, apejot hashrate ierobežojumus Ethereum mainingam. Fermas summārais  rādītājs bija 337 MH/s.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top