Biržas

Binance paziņojums saistībā ar CFTC sūdzību

Oficiālais Binance PR paziņojums saistībā ar CFTC sūdzību

CFTC iesniegtā sūdzība ir negaidīta un izraisīja vilšanos, jo mēs aktīvi sadarbojamies ar CFTC jau vairāk nekā divus gadus. Noteikti turpināsim sadarboties ar regulatoriem gan ASV, gan citur pasaulē. Uzskatām, ka labākais attīstības ceļš ir mūsu lietotāju aizsardzība un sadarbošanās ar regulatoriem, lai izstrādātu skaidru, pārdomātu nozares regulējumu.

Pēdējo divu gadu laikā veicām ievērojamas investīcijas, lai nodrošinātu, ka mūsu platformā nav aktīvu ASV lietotāju. Šajā laika posmā mūsu atbilstības nodrošināšanas komanda palielinājās no 100  līdz vairāk nekā 750 personām,  galvenajiem atbilstības nodrošināšanas darbiniekiem, tostarp gandrīz 80 ekspertiem ir iepriekšēja pieredze tiesībaizsardzības vai regulatorajās institūcijās, un aptuveni 260 speciālistiem ir profesionāli atbilstības nodrošināšanas sertifikāti.

Papildus mēs esam investējuši vairāk nekā 80 000 000 ASV dolāru piesaistot partnerus un trešo pušu speciālistus, tostarp “Zini savu klientu” (KYC) sistēmas pilnveidei, darījumu un tirgus uzraudzībai, kā arī dažādiem izmeklēšanas rīkiem, kas pilnveido mūsu atbilstības programmas.

Atbilstoši starptautiskajām regulējuma prasībām ir ieviesta stabila “trīs aizsardzības līniju” pieeja risku vadībai un atbilstībai. Tā ietver, bet neaprobežojas tikai ar:

  • Obligāta “Zini savu klientu” (KYC) sistēmas nodrošināšana visiem lietotājiem visā pasaulē
  • Valsts pieejas bloķēšanas sistēmas uzturēšana ikvienam, kas ir ASV iedzīvotājs
  • Bloķēt pieeju ikvienam, kas ir identificēts kā ASV pilsonis neatkarīgi no viņu dzīvesvietas pasaulē
  • Bloķēšanas nodrošināšana visām ierīcēm, kas izmanto ASV mobilo sakaru sniedzēju pakalpojumus
  • Bloķēt pieteikšanos no jebkuras ASV IP adreses
  • Novērsta iespēja noguldīt un izņemt līdzekļus ar ASV banku kredītkartēm
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top