Pasākumi

Oficiāli: Apple rīkos WWDC 2020 online režīmā

Oficiāli: Apple rīkos WWDC 2020 online režīmā

 

Kompānija Apple konferenci izstrādātājiem WWDC 2020 rīkos online režīmā. Tā notiks jūnijā. Konkrētus datumus Apple nav nosaukusi.

Šī gada jūnijā mēs rīkosim konferenci WWDC 2020 unikālā formātā, kas atklās pilnīgi jaunus saziņas un mijiedarbības veidus izstrādātājiem no visas pasaules. Pašreizējā situācija pasaulē prasīja mums atrast jaunu WWDC 2020 formātu – un šodien mēs ar prieku paziņojam, ka visiem mūsu izstrādātājiem būs pilnīga piekļuve prezentācijām, sanāksmēm un apmācības iespējām mūsu konferencē.

Fils Šillers

Apple pasaules mārketinga vecākais viceprezidents

 

“Pašreizējā situācija” – runa ir par koronavīrusu. ASV valdība tagad ir aizliegusi iebraukt valsts teritorijā, tāpēc izstrādātājiem, kuri nav no ASV, būs problemātiski nokļūt konferencē. Turklāt Santaklāras apgabals, kurā atrodas kompānijas galvenais birojs, ir aizliedzis rīkot lielus pasākumus. Tiek baumots, ka tostarp arī tādēļ kompānija ir atcēlusi marta pasākumu.

Mēs tagad strādājam pie daudziem jauniem produktiem un tehnoloģijām, tāpēc konference WWDC 2020 būs iespaidīga. Es ar nepacietību gaidu brīdi, kad mūsu izstrādātāji varēs iepazīties ar jaunajām lietojumprogrammām un patērzēt ar Apple inženieriem, kuri rada tehnoloģijas, kas noteiks visu Apple platformu nākotni.

Kreigs Federigi

Apple programmatūras izstrādes vecākais viceprezidents

 

Apple arī paziņoja, ka Santaklāras apgabalam nodos 1 milj. ASV dolāru to zaudējumu kompensācijai, kas varēja rasties dažādām ar WWDC 2020 rīkošanu saistītām kompānijām.

Apple reti tik laikus stāsta, ka rīkos jaunu produktu prezentāciju. Šķiet, ka bez iOS 14 un citām operētājsistēmām kompānija parādīs to, ko gatavojās parādīt marta beigās: iPhone 9, iPad Pro (2020), jaunos iMac un Mac mini.

Ja pieņēmums ir pareizs, tad konference patiešām var būt ļoti piesātināta. Jo WWDC 2020 pavisam noteikti varēja parādīt gan MacBook Pro 13 pēcteci, gan jaunās AirPods Pro Max, kuru iznākšanas datumi nav zināmi.

Avots: Apple

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top