Tehnoloģijas

Apple oficiālie izplatītāji Krievijā slēdz veikalus preču deficīta un pieprasījuma samazināšanās dēļ

Apple oficiālie izplatītāji Krievijā slēdz veikalus preču deficīta un iPhone pieprasījuma samazināšanās dēļ

Krievijas mediji raksta, ka Apple oficiālie pārstāvji KF re:Store un iPort sākuši slēgt savus veikalus.

Tiekot slēgti nerentablie veikali, lai Apple tehniku, kas sankciju dēļ kļuvusi deficīta, ​​pārdalītu starp citām – ienesīgākām vietām. Tātad “īslaicīgi slēgtas” astoņas re:Store vietas Maskavā un daļa reģionos – Pēterburgā, Kazaņā, Krasnodarā, Ņižņijnovgordā, Čeļabinskā un citās pilsētās. iPort “īslaicīgi tehnisku iemeslu dēļ slēdzis” četrus veikalus Sanktpēterburgā.

Pēc ekspertu sacītā – tam ir vairāki iemesli. Pirmkārt, tehnikas deficīts: saskaņā ar aplēsēm – krājumu pietiks tikai līdz trešajam ceturksnim. Otrkārt, viedtālruņu pieprasījuma kritums: pēc pārstāvju datiem – viedtālruņu pārdošanas apjomi KF aprīlī samazinājušies par 30%, un pircēji dod priekšroku budžeta klases modeļiem, nevis dārgiem iPhone.

Turklāt re:Store ne tikai samazina tīklu, bet cenšas vienoties ar telpu īpašniekiem par nomas brīvdienām un atlaidēm. Kur vienoties neizdodas – tur šie punkti, visticamāk, tiks slēgti pavisam.

Vienlaikus re:Store un iPort pagaidām baidās pārdot tehniku, kas ievesta pēc paralēlā importa shēmas, jo cer atjaunot sadarbību ar Apple.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top