Tehnoloģijas

Arī Ogrē varēs pasūtīt ēdienu ar Bolt Food

Arī Ogrē varēs pasūtīt ēdienu ar Bolt Food

No šodienas arī Ogres iedzīvotājiem piedāvā Bolt Food ēdienu piegādes pakalpojumu, kas ikvienam sniegs iespēju saņemt maltīti tieši pie mājas durvīm. Līdz jūnija beigām jebkura piegāde 1 km rādiusā no piegādes vietas ogrēniešiem būs bezmaksas.

Sākotnēji lietotnē būs pieejami tādi restorāni kā Čili Pizza, Bhalu Kebab, Ezītis miglā, Papa Sushi un citi. Visi pasūtījumi tiks nodoti bezkontakta veidā, lai samazinātu saskarsmi starp restorānu, kurjeriem un klientiem. Pasūtot ēdienu, klienti tiek aicināti lietotnē norādīt pēc iespējas precīzākas norādes pasūtījuma piegādei, piemēram, mājas novietojums (ielas māja vai iekšpagalms), durvju koda numurs, norādes par pasūtījuma atstāšanu u.tml. Izmantojot Bolt Food lietotni, Ogres iedzīvotājiem būs iespēja saņemt savu pasūtījumu restorānā arī personīgi.

“Ēdiena pasūtīšana un saņemšana mājās jau sen vairs nav tikai galvaspilsētas iedzīvotāju priekšrocība. Ātru un ērtu ēdienu piegādes pakalpojumu ir pelnījis ikviens Latvijas iedzīvotājs, jo tas vairo komforta sajūtu, lai kur arī cilvēki atrastos. Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks, un mēs esam priecīgi, ka no šodienas arī Ogres iedzīvotājiem ir iespēja izmantot lietotnes priekšrocības un padarīt savu ikdienu ērtāku,” stāsta Ruslanas Savičius, Bolt Food reģionālais vadītājs Baltijā.

Lai veiktu pasūtījumu, nepieciešams lejupielādēt Bolt Food lietotni Apple vai Android ierīcēs. Pasūtījuma veikšanai jānorāda piegādes adrese, jāizvēlas restorāns, jāatzīmē ēdieni un jāapmaksā pasūtījums ar bankas karti mobilajā lietotnē. Pirms pasūtījuma apstiprināšanas tiks uzrādīts gan gaidāmais piegādes laiks, gan pasūtījuma kopsumma.

Šobrīd Bolt Food pakalpojumi ir pieejami 51 pilsētā un 20 valstīs Eiropā un Āfrikā. Latvijā Bolt Food nodrošinātā ēdienu piegāde ir pieejama Rīgā, Jelgavā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī un tagad arī Ogrē. Arī turpmāk ir plānots plānots paplašināt pakalpojuma saņemšanas iespēju citās Latvijas pilsētās.

Par Bolt:

Bolt ir vadošā transporta pakalpojumu platforma Eiropā, kuras mērķis ir padarīt braucienus pilsētā ērtākus, ātrākus un uzticamākus. Bolt ir 50 miljonu lietotāju vairāk nekā 40 valstīs visā Eiropā un Āfrikā. Uzņēmuma pakalpojumi iekļauj kopbraukšanu, mikromobilitāti ar elektriskajiem skrejriteņiem un velosipēdiem, kā arī pārtikas un sūtījumu piegādi. Plašāka informācija šeit.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top