Biržas

OKCoin paplašina savu pakalpojumu klāstu un atver biroju Maltā

 

OKEx paziņojusi par jaunu IEO

Kriptovalūtas tirdzniecības platforma OKCoin ir paplašinājusi tirdzniecības pakalpojumu klāstu un atvērusi biroju Maltā, liecina 4. jūnijā veiktais bloga ieraksts.

Okcoin ir uzsākusi nodrošināt savu pakalpojumu sniegšanu klientiem ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, kuri tagad var noguldīt un izņemt eiro, kā arī veikt eiro tūlītēju tirdzniecību pret citām kriptovalūtām, piemēram, bitkoiniem (BTC), Ether (ETH) un Bitcoin Cash (BCH). Kā norādīts bloga ziņojumā, platforma plāno nākotnē pievienot jaunus digitālo aktīvu pārus.

Papildus tirdzniecības paplašināšanai, OKCoin ir atvēris biroju Maltā ar nosaukumu chiliZ Blockchain Campus. Jaunais birojs darbosies saskaņā ar Virtuālo finanšu aktīvu likumu, ko reglamentē Maltas Finanšu pakalpojumu iestāde. Eiropas OKCoin ģenerālmenedžeris Jovans Gavrilovičs (Jovan Gavrilovic) norādīja:

“Eiropai ir būtiska nozīme kriptovalūtas tirgus attīstībā. Tā ir vieta daudzu progresīvu ideju realizēšanai, lai uzlabotu un mainītu globālo finanšu sistēmu, vienlaikus saglabājot līdzsvarotu reglamentējošo pieeju.”

Pagājušajā novembrī OKCoin Argentīnā uzsāka fiat-kriptovalūtu tirdzniecības pakalpojumus, atklājot arī plānus paplašināt savus pakalpojumus visā Latīņamerikā, sarakstam “tuvākajos mēnešos pievienojot citas vietējās fiat valūtas”. Tolaik uzņēmums arī domāja par iespēju atvērt biroju Buenosairesā un izveidot komandu attīstības atbalstam reģionā.

Kā nesen ziņots, pakalpojumu sniedzēja OKCoin dibinātājs Star Xu un kriptovalūtas birža OKEx – paziņoja par OK Group partnerību ar blokķēdes tehnoloģiju atbalstošo trasta kompāniju Prime Trust, kas ļaus uzņēmumam izdot savu stabilo koinu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top