Visas ziņas

Pirms līdzekļu izvadīšanas moratorija ieviešanas no biržas OKEx aizskaitīti 10 000 BTC

Apturētas izmaksas biržā Okex

Foto: dennizn/shutterstock.com

Pagājušajā piektdienā, 16. oktobrī, kripto biržas OKEx administrācija apstiprināja līdzekļu izvadīšanas operāciju apturēšanu. Tajā pašā laikā tirdzniecības platformas pārstāvji noliedza baumas, ka moratorijs būtu kaut kādā veidā saistīts ar naudas atmazgāšanas novēršanas likumu pārkāpšanu.

Saskaņā ar platformas Glassnode informāciju – pirms tika apturētas līdzekļu izvadīšanas operācijas, no biržas tika aizskaitīti 10 000 bitkoinu.

Analītiķi ir noskaidrojuši, ka operācija tika veikta apmēram 48 stundas pirms moratorija apstiprināšanai.

Bitkoini 113 milj. $ vērtībā atstāja biržu OKEx divās partijās. Eksperti uzsvēra, ka pašreiz platformas makos tiek glabāti aptuveni 200 000 BTC, kuru kopējā summa ir līdz 2,3 mljrd. $.

Tādējādi biržā ir izvietots vairāk nekā 1% no bitkoinu kopējā piedāvājuma.

Pirms līdzekļu izvadīšanas moratorija ieviešanas no biržas OKEx aizskaitīti 10 000 BTC

Serviss Whale Alert dažas dienas atpakaļ fiksēja 5000 BTC pārskaitījumu uz biržu Binance, kas daudziem treideriem radīja neizpratni, jo līdzekļu izvades moratorijs vēl nav atcelts.

Daži novērotāji sociālajos tīklos izteikuši pieņēmumu, ka atsevišķiem OKEx klientiem ir pieejama monētu izņemšanas iespēja. Ļoti iespējams arī, ka starp platformām OKEx un Binance ir noslēgta vienošanās, kuras ietvaros ir iespējami ārkārtas kriptovalūtas pārskaitījumi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top