Biržas

OKEx ir starp labākajām biržām jaunākajā CryptoCompare Exchange Benchmark atskaitē

OKEx ir starp labākajām biržām jaunākajā CryptoCompare Exchange Benchmark atskaitē
Lielākā digitālo aktīvu apmaiņas platforma OKEx ir ieguvusi vēl vienu nozīmīgu atskaites punktu, ņemot vērā CryptoCompare veiktās analīzes rādītājus, ierindojot platformu starp pasaules labākajām kriptovalūtas biržām. Šī nav pirmā reize, kad OKEx biržas nosaukums ir redzams CryptoCompare pārbaužu pārskatos.

Jaunajā CryptoCompare atskaitē ir izmantota pilnveidota metodoloģija, lai tirgus dalībniekiem kriptovalūtas nozarē nodrošinātu vienu no visaptverošākajiem, detalizētākajiem un uzticamākajiem informācijas avotiem attiecībā uz digitālo aktīvu tirdzniecības platformām. Šī atskaite tiek uzskatīta par  informācijas zelta standartu.

Jaunākajā 3. ceturkšņa atskaitē OKEx ir ieguvusi A klases vērtējumu par pastāvīgu inovāciju un funkciju papildināšanu kā daļu no savas produktu attīstības stratēģijas. Tas ir nozīmīgs pagrieziena punkts biržai, kas paaugstina tās reputāciju kā vienu no labākajām pasaules digitālo aktīvu platformām kriptovalūtas nozarē. Endijs Čuns (Andy Cheung), OKEx darbības vadītājs, šajā gadījumā sniedza komentāru: “Mēs priecājamies, ka mūsu klienti un analītiķi mūs ir augstu novērtējuši. Tas ir tik iepriecinoši redzēt, ka mūsu grūtie darba gadi ir atmaksājušies, iegūstot šādu vērtējumu. Šāds uzņēmuma pagodinājums liecina par to, ka mēs atrodamies uz pareizā ceļa. Mēs turpināsim pilnveidoties un attīstīties, lai nodrošinātu sabiedrībai pašus labākos produktus. Mēs ceram, ka nākamreiz būsim vēl augstākā pozīcijā

Pirmā CryptoCompare atskaite tika veikta 2019. gada jūnijā, lai detalizētāk izpētītu kriptovalūtas maiņu darbību, un īpaši pievērstu uzmanību gadījumiem, kad tiek izstrādātas tirdzniecības shēmas, lai mākslīgi palielinātu tirdzniecības apjomus savās platformās. Pārbaudē tiek izpētīta katras iesaistītās biržas publiski pieejamā informācija par tirdzniecības praksi un apjomiem, kā arī, vai nav novērojamas novirzes no standarta un ētiskās prakses, un, pamatojoties uz esošajiem rezultātiem, pārbaudītās biržas tiek sarindotas secībā pēc to rādītājiem. Šis klasifikācija nodrošina tik ļoti nepieciešamo caurspīdīguma pakāpi kriptoekosistēmā.

Esošajā atskaitē tiek ņemts vērā arī platformu ģeogrāfiskais, juridiskais un regulatīvais stāvoklis, ieguldījumi, tirdzniecības uzraudzība, datu nodrošinājums un tirgus kvalitāte. Standartus, ko izmanto biržu sarindošanai secībā, var apskatīt CryptoCompare mājaslapā.

Šī nav ne pirmā, ne pēdējā reize, kad OKEx birža iekļūst labāko biržu desmitniekā. Milzīgā lietotāju bāze apvienojumā ar daudzām jaunām izstrādātām funkcijām norāda uz to, ka platforma vienmēr ir attīstības posmā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top