Mainings

Oklaholmas kriptovalūtas ieguves centrā tiks uzstādītas 3,000 jaunas “S17 Pro Antminer” iekārtas

Oklaholmas kriptovalūtas ieguves centrā tiks uzstādītas 3,000 jaunas “S17 Pro Antminer” iekārtas

Kriptovalūtas ieguves centrs “Riot Blockchain” Oklaholmā ir uzsācis aptuveni 3000 jaunu “S17 Pro Antminer” iekārtu uzstādīšanu, lai veiktu objekta modernizāciju.
8. janvāra paziņojumā presei ir norādīts, ka kriptovalūtas centrā “Riot Blockchain” tagad būs 3000 jaunas “S17 Pro Antminer” kriptovalūtas ieguves iekārtas, kuras tika iegādātas no Ķīnas lielražotāja “Bitmain”. Tā kā centrā tiks uzstādītas jaunas iekārtas, uzņēmums ir pieņēmis darbā papildus darbiniekus, lai optimizētu centra darbību.

2019. gada decembra vidū uzņēmums “Riot Blackchain” paziņoja par papildu 1000 “S17 Pro Antminer” iekārtu iegādi no kompānijas “Bitmain”, kuras tas paredzēja saņemt janvārī. Kriptovalūtas centrs Oklaholmā līdz ar to varētu pabeigt modernizācijas procesu nākamo četru nedēļu laikā.

“Riot Blockchain” paredz, ka pēc visu jauno iekārtu uzstādīšanas kopējais hešreits varētu sasniegt aptuveni 248 petahešus sekundē, kas nozīmē 240% jaudas efektivitātes pieaugumu, salīdzinot ar iepriekšējo hešreita koeficientu. Tātad “Riot Blockchain” paredz, ka kopējā iekārtu darbības jauda palielināsies par 90%.

Uzņēmums “Riot Blockchain” esot samaksājis aptuveni 1.35 miljonus ASV dolārus par papildu 1000 “S17 Pro Antminer” iekārtu iegādi. Kompānijas “Bitmain” mājaslapā ir uzrādīts, ka vienas šādas jaunas iekārtas cena ir 1401 ASV dolāri, taču cena ir uzrādīta bez vietējā pārdošanas nodokļa.

2019. gada aprīlī uzņēmums “Riot Blockchain” iesniedza Vērtspapīru un biržu komisijā lūgumu atļaujai līdz 2019. gada 2. ceturkšņa beigām ASV izveidot jaunu regulētu kriptovalūtas maiņas platformu ar nosaukumu “RiotX”. Jaunās platformas lietotājiem tiks atļauts izveidot kontus, kas būs savienoti ar akreditētām ASV banku iestādēm, kā arī pārsūtīt un turēt gan fiat valūtu, gan kriptovalūtu. Tomēr pašreiz, cik zināms, šis plāns nav pilnībā īstenots.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top