Tehnoloģijas

Okupants Ukrainā nozog videonovērošanas kameru: tagad tā pārraida “realitātes šovu” īstajam kameras īpašniekam

Okupants no Burjatijas Ukrainā nozog videonovērošanas kameru: tagad tā pārraida “realitātes šovu” īstajam kameras īpašniekam

Ukraiņu blogeris Jans Gordienko savā Instagram lapā pastāstīja smieklīgu stāstu: viņa draugam tika nozagta videonovērošanas kamera, un tagad tā sāk pārraidīt video tiešsaisti no Burjatijas.

Krievu iebrucējs Limanas okupācijas laikā nozaga videonovērošanas kameru un atveda to uz savām mājām Burjatijā. Lai arī tā ir āra kamera, viņš to uzstādīja savā mājā (vai dzīvoklī). Bet pats interesantākais šajā situācijā ir tas, ka marodieris pat nepārstatīja šo kameru, tāpēc tā sāka pārraidīt tiešsaistes video kameras īpašniekam no Ukrainas.

Pašam burjatam šī videonovērošanas kamera nekādu labumu nedod, šķiet, ka tā tiek izmantota vienkārši kā dekora elements. Tā kā burjats vēl nav iepazinies ar modernajām tehnoloģijām, acīmredzot, pat nenojauš, ka viņu vēro tūkstošiem kilometru attālumā no viņa mājām.

Kameras īpašnieks var vērot burjata ikdienu – tagad viņam, kā pats joko, ir savs realitātes šovs. Viņš pat ieteica šim šovam vairākus nosaukumus: “Nozagtā realitāte”, “Derealizācija”, “Lielais orks” un “Pēdējais burjats”.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top