Visas ziņas

Scam projekts OneCoin joprojām rīko pasākumus investoriem

Onecoin

Kriptovalūtu piramīda OneCoin līdz pat šim strādā Azijā. Nesen Facebook parādījās posts ar uzaicinājumu uz OneCoin jauno pasākumu, kas brīvdienās notiks Japānā. Atgādinām – OneCoin un policijas nesaskaņas sākās jau sākās 2017. gadā un arī tiesvedība turpinās līdz pat šai dienai. OneCoin vēriens ir tik liels, ka krāpšanas shēmas izveidotāju ienākumi visā pasaulē ir pārsnieguši 15 miljardus dolāru

OneCoin projekts joprojām aktīvs

Piramīdas darbībā  iesaistīto meklēšana, šķiet, nav pārāk izbiedējusi atsevišķus krāpniekus. Tīmekļa vietne Dealshaker, kas zināma ar savu negatīvo reputāciju par OneCoin atbalstīšanu internetā, sponsorē kārtējo pasākumu, kas notiks Japānā no 22. līdz 24. februārim.

Atgādinām – OneCoin ir atzīta par krāpniecisku shēmu 22 pasaules valstīs, kur tiesībaizsardzības institūcijas ir darījušas visu iespējamo piramīdas slēgšanai. Diezgan dīvaini ir vērot, ka tik attīstītā valstī – kā Japānā, kur ir ļoti daudz pieredzējušu kripto entuziastu, OneCoin arvien vēl pulcē pilnas zāles ar lētticīgiem investoriem.

Turklāt OneCoin atklāti virza Facebook. Saskaņā ar sociālā tīkla noteikumiem – ir aizliegts reklamēt to, kas perspektīvā var radīt zaudējumus lietotājiem.

OneCoin darbība nav izbeigta Dienvidamerikā, Āzijā un Āfrikā. Piramīdai ir tikai mainīts nosaukums uz Onelife. Tā ir ļoti populāra mazattīstītajās valstīs, kur iedzīvotāji nav pienācīgi informēti par kriptovalūtu industrijas īpatnībām. Tur nav arī adekvātas – uz krāpniecisko shēmu apkarošanu vērstas politikas no valsts puses.

Tūkstošiem lētticīgu investoru zaudējumi kļuva par iemeslu tam, lai citi nopelnītu.

Tiks filmēts seriāls par OneCoin, uz tās izveidotājas Ruži Ignatovas stāsta motīviem. Saskaņā ar viņas teikto – kriptovalūtai bija jākļūst par “bitkoina slepkavu”, lai gan beigās izrādījās, ka OneCoin nebija pat blokķēdes. Šova adaptācijas tiesības nopirka kompānija New Regency Television International.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top