Bez tēmas

OnePlus šodien izziņo divus jaunus viedtālruņus – OnePlus Nord N10 5G un OnePlus Nord N100

OnePlus paplašina Nord produktu līniju

Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien izziņo divus jaunus viedtālruņus no OnePlus Nord produktu sērijas – OnePlus Nord N10 5G un OnePlus Nord N100, tādējādi uzņēmuma premium viedtālruņu piedāvājums kļuvis pieejamāks plašākam lietotāju lokam pasaulē. OnePlus Nord N sērija veidota, balstoties uz OnePlus gadu gaitā ieviestām inovācijām, nodrošinot to pašu ātro un nevainojamo lietotāju pieredzi, ar ko OnePlus ir ieguvis atpazīstamību,  viedtālruņiem līdz šim pieejamākajā OnePlus viedtālruņu cenu segmentā.

Jaunā OnePlus Nord N sērija piedāvā īpaši netraucētu skatīšanās pieredzi, ilgstošu akumulatoru darbības laiku, progresīvu vairāku kameru sistēmu un flagmaņa līmeņa programmatūru OxygenOS.

OnePlus dibinātājs un vadītājs Pīts Lau norāda: “OnePlus misija ir dalīties ar pasauli labākajās tehnoloģijās. Mēs cenšamies padarīt modernas tehnoloģijas pieejamākas plašākam lietotāju lokam. OnePlus Nord N sērija atspoguļo nākamo soli mūsu stratēģijā paplašināt mūsu viedtālruņu piedāvājumus vairākos cenu segmentos. Tagad vēl vairāk lietotāju var saņemt lielisku pieredzi, bez kompromisiem attiecībā uz kvalitāti.”

OnePlus Europe stratēģijas vadītājs Tuomass Lampens saka: “Kopš mēs izziņojām pirmo OnePlus Nord produktu Eiropas un Indijas tirgos, mūsu kopiena ir skaidri demonstrējusi, ka ir sajūsmināta par vēl pieejamāku OnePlus ierīču iespējām, jo viņi zina, ka mēs “Nekad Nerimsimies” (Never Settle). OnePlus Nord N10 5G un OnePlus Nord N100 izziņošana ir vēl viens solis, lai to pašu pieredzi nodrošinātu vēl vairāk lietotāju, sākot ar Eiropu. Mēs turpināsim pielāgot mūsu produktu portfeli, lai savai kopienai sniegtu plašāku premium pieredzi.”

OnePlus N10 1

 

OnePlus Nord N10 5G – vispieejamākā premium 5G pieredze

Pateicoties OnePlus Nord N10 5G ar 90Hz displeju, Warp Charge uzlādi un augstas kvalitātes četru kameru veiktspēju, 5G jauda tagad ir pieejamāka vairāk lietotājiem. OnePlus Nord N10 5G aprīkots ar 6GB RAM un 128GB atmiņu, ko iespējams paplašināt līdz 512GB, lai uzglabātu visas jūsu iecienītās lietotnes, spēles, filmas un dziesmas.

OnePlus Nord N10 5G piedāvā OnePlus raksturīgo ātro un vienmērīgo displeja darbību, pateicoties 6,49 collu FHD+ displejam un 90Hz atsvaidzes intensitātei. Neatkarīgi no tā, vai spēlējat videospēles vai skatāties video, displejs un divu skaļruņu sistēma piedāvā intensīvu stereo skaņas pieredzi. OnePlus Warp Charge ir nozarē viena no vadošajām ātrās uzlādes tehnoloģijām, kas tagad pieejama OnePlus Nord N10 5G lietotājiem. Ierīce atbalsta Warp Charge 30T ar 4300mAh akumulatoru, kas nozīmē mazāk laika, gaidot uzlādēšanos, un vairāk laika, esot kustībā.

5G maina veidu, kā cilvēki lieto savus viedtālruņus. OnePlus Nord N10 5G mērķis ir padarīt šo nākamās paaudzes savienojamību pieejamu vairāk lietotāju ar astoņu kodolu Qualcomm® Snapdragon™ 690 procesoru.

OnePlus Nord N10 5G jaudīgā telefona aizmugurē izvietotā četru kameru sistēma ļauj tvert pasauli jums apkārt satriecošās detaļās. Sistēmā atradīsiet 64MP galveno lēcu un 119 grādu ultra-platleņķa lēcu, kā arī makro un monohroma lēcas. Ierīces priekšā izvietota 16MP kamera pašbildēm vai videozvaniem.

OnePlus Nord N100 – uzsvars uz izklaidi par cenu, kas der visiem

OnePlus Nord N100, kas radīts lietotājiem, kuri ikdienā vēlas baudīt klasē labāko viedtālruņa pieredzi, aprīkots ar lielu ekrānu, ietilpīgu akumulatoru un atmiņu – un tas viss par pieejamu cenu. Ierīcei ir 6,52 collu displejs ar divu stereo skaļruņu sistēmu. Ilgstošai tālruņa lietošanai OnePlus Nord N100 aprīkots ar 5000mAh akumulatoru, un tas atbalsta 18W ātro uzlādi.

Veiktspējas ziņā OnePlus Nord N100 aprīkots ar 4GB RAM un 64GB atmiņu, kā arī astoņu kodolu Qualcomm® Snapdragon™ 460 procesoru. Atmiņas kapacitāti iespējams paplašināt, izmantojot MicroSD kartes ligzdu. OnePlus Nord N100 aprīkots ar 13MP galveno kameru, bokē lēcu, kas palīdz uzņemt portreta fotogrāfijas, un makro lēcu dinamiskai attēlu uzņemšanas pieredzei.

Gan OnePlus Nord N10 5G, gan OnePlus Nord N100 tiek piedāvāts ar jau iepriekš uzstādītu OxygenOS 10.5 operētājsistēmu, kas sniedz flagmaņa līmeņa nevainojamu pieredzi. OxygenOS piedāvā tādus elementus kā Dark Mode, Zen Mode un pilnīgas pielāgošanas iespējas, ļaujot lietotājiem mainīt jebko, sākot no ikonu formām un beidzot ar pirkstu nospiedumu sensora animāciju. OxygenOS ir gandrīz 300 jaudīgas programmatūras optimizācijas iespējas, lai lietotājiem nodrošinātu pirmklasīgu viedtālruņa lietošanas pieredzi.

Cena un pieejamība:

OnePlus Nord N10 5G un OnePlus Nord N100 sākuma cena Eiropā ir attiecīgi 329,00 un 179,00 EUR. Viedtālruņi būs pieejami mobilo tālruņu tirdzniecības vietās.

OnePlus paplašina Nord produktu līniju


Par OnePlus

OnePlus ir starptautisks mobilo tehnoloģiju uzņēmums, kas konkurē ar tradicionālajiem tehnoloģiju konceptiem. Balstoties uz “Never Settle” ideoloģiju, OnePlus rada izsmalcināta dizaina ierīces ar premium līmeņa kvalitāti un augstas veiktspējas tehnoloģijām. OnePlus darbības fokusā ir ciešas saiknes veidošana ar tās produktu lietotājiem.

Qualcomm un Snapdragon ir preču zīmes vai Qualcomm Incorporated reģistrētas preču zīmes.

Qualcomm Snapdragon ir Qualcomm Technologies Inc. un/vai tā struktūrvienību produkts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top