Tehnoloģijas

OpenSea atjauninājums sakarā ar NFT zādzībām

OpenSea atjauninājumi sakarā ar NFT zādzībām

Savstarpēji neaizstājamo tokenu (NFT) tirdzniecības platforma OpenSea paziņojusi, ka pilnveido zādzību pieteikumu izskatīšanas mehānismu un arī automatizē draudu atklāšanas sistēmu.

Paziņojumā OpenSea uzsvēra, ka tās politika tika izstrādāta, ņemot vērā ASV likumus, saskaņā ar kuriem – apzināta zagtu priekšmetu pārdošana ir aizliegta. Tomēr kompānija atzinusi, ka dažos gadījumos pircēji nezinot iegādājas zagtas mantas un maksā sodu pat tad, ja nav bijuši vainīgi. Tāpēc platforma ir koriģējusi savu politiku tā, lai paplašinātu policijas pārskatu izmantošanu.

Iepriekš policijas pārskatus platformā izmantoja īpaši saasinātos strīdos. Līdz ar atjauninājumu tie tiks izmantoti visu zagto priekšmetu pieteikumu apstiprināšanai. Ja septiņu dienu laikā platforma nesaņem policijas pārskatu, tad no jauna ieslēdz pieteiktā priekšmeta pirkšanu un pārdošanu.

Tas ļaus izvairīties no viltotiem pieteikumiem. OpenSea izstrādā arī citus problēmas risinājumus, piemēram – draudu un zādzību atklāšanas automatizāciju. OpenSea līdzdibinātājs un ģenerāldirektors Devins Fincers (Devin Finzer) jūnijā paziņoja, ka platforma dubultos savus spēkus krāpšanas un plaģiātisma apkarošanā. Pēc viņa sacītā – platforma ir izveidojusi sistēmas, lai cīnītos ar lielāko daļu aizliegtu manipulāciju, tādās kā – infrastruktūra nesankcionētas kopēšanas un attēlu skenēšanas novēršanai.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top