Tehnoloģijas

OpenSea neplāno atbalstīt Ethereum tīkla forkus

OpenSea NFT tirdzniecības platforma OpenSea paziņoja, ka neplāno atbalstīt Ethereum tīkla forkus, kuri turpmāk izmantos Proof-of-Work (PoW) algoritmu.

OpenSea komanda paziņoja, ka pēc platformas apvienošanas atbalstīs NFT tikai atjaunotajā tīklā Proof-of-Stake (PoS), bet forku elementi PoW veikala interfeisā netiks parādīti.

“Mēs nespekulēsim ar potenciālajiem forkiem. NFT ETHPoW, kas parādīsies tīkla izvēršanas rezultātā, netiks atbalstīti vai atspoguļoti OpenSea”, – brīdināja tirdzniecības platformas izstrādātāji.

OpenSea gatavojas Ethereum “laidenai pārejai” uz PoS, tomēr atzīmēja, ka situācijai būs nepieciešams “monitorings, vadība un atgriezeniskā saite visā apvienošanās laikā”. Tādēļ tirdzniecības platforma visiem izstrādātājiem ieteikusi veikt rūpīgu sistēmu pārbaudi.

Kripto kompāniju viedokļi par Ethereum apvienošanas atbalstu dalās. Kriptovalūtu birža Coinbase nesen paziņoja, ka ir atvērta tokenu listingam ETHPoW. Biržas Gate.io, Poloniex un MEXC gāja tālāk un aktivizēja gaidāmā Ethereum forka tokena izsoles. Binance paziņoja, ka ir gatava atbalstīt gan galveno blokķēdi, gan arī tās forkus PoW.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top