Tehnoloģijas

Opera Crypto Browser integrē MetaMask un citus kriptovalūtu makus

Opera Crypto Browser integrē MetaMask un citus kriptovalūtu makus

Norvēģijas kompānija Opera “kripto pārlūkprogrammā” pievienoja MetaMask un citu vadošu kriptovalūtu maku atbalstu.

Lietotāji varēs izvēlēties vajadzīgo maku tieši adreses ailē, izmantojot Wallet Selector funkciju. Risinājums automatizē pārslēgšanas procesu starp lietotnēm, veicot monētu vai transakciju apmaiņu ar dapps.

“Mēs izveidojām Wallet Selector, pamatojoties uz lietotāju atsauksmēm. Tas novērš daudzas problēmas, jo viņiem vairs nav jāmaina iestatījumi vai jāpārslēdzas starp konkurējošiem maka paplašinājumiem”, – paskaidroja Opera galvenais tehnoloģiju vadītājs (CTO) Tomašs Stavarcs.

Funkcija kļuva par pārlūka atjauninājuma daļu, ko izstrādātāji nosauca par “vienu no nozīmīgākajiem” produkta vēsturē. Atjauninājums pastiprināja lietotāju aizsardzību pret uzlaušanu un pikšķerēšanu.

Opera Crypto Browser atļāva arī izmantot ērti lasāmus maka deskriptorus, tostarp elektroniskās adreses un ENS domēnus. Crypto Corner informācijas blokā parādījusies jauna sadaļa – Hot Tweets. Sekcijā iekļauti pēdējie populārie tvīti par kriptovalūtām. “Kripto pārlūkprogrammā” integrēja DeFi lietotni PancakeSwap uz BNB Chain bāzes, kas vienkāršoja tokenu tirdzniecību tieši no maka.

Kompānija atjaunināja arī mobilo versiju Crypto Browser, kurā tika mainīta navigācija un pievienots privāts režīms.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top