Visas ziņas

Opera integrējusi mobilo Ethereum maku ar pārlūka desktopa versiju

Opera izstrādātāji nodrošinājuši piekļuvi nesen klajā laistajai Ethereum maka Android versijai ar pārlūka desktopa versiju.

Opera izstrādātāji nodrošinājuši piekļuvi nesen klajā laistajai Ethereum maka Android versijai ar pārlūka desktopa versiju.

Pēc kompānijas pārstāvju teiktā – lēmums tika pieņemts saistībā ar pārlūka Opera lietotāju neskaitāmajiem lūgumiem, kuru kopējais skaits pašreiz ir 322 milj. cilvēku.

Opera arī uzsvēruši, ka lietotājiem nenāksies instalēt nekādus paplašinājumus pārlūka dekstopa versijā. Lai izmantotu Ethereum maku – pārlūks jāsavieno ar mobilo lietotni, noskenējot QR kodu. Turklāt atslēgas tiks droši uzglabātas telefonā, bet lietotājs varēs parakstīt transakcijas, izmantojot pirkstu nospiedumus.

“Pārlūkprogrammas atklāšana kriptovalūtu pasaulei iezīmē Opera komandas nākamo soli – padarīt digitālos aktīvus un Web 3.0 par mainstream”, – teicis produkta Opera Crypto menedžeris Čārlzs Hemels.

Atgādinām, ka pagājušajā mēnesī Opera izstrādātāji Android pārlūkprogrammas mobilajā versijā iebūvēja Ethereum maku, kas atbalsta standartus ERC-20 un ERC-721.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top