Visas ziņas

“Opera” ir pirmā pārlūkprogramma, kurā ir iespējami maksājumi bitkoinos

Opera ir pirmā pārlūkprogramma, kurā ir iespējami maksājumi bitkoinos

Tīmekļa pārlūks “Opera” tagad ļauj veikt maksājumus ar bitkoiniem (BTC) tieši pārlūkā.

Kompānija par jaunumiem paziņoja Cointelegraph preses relīzē 21.oktobrī, norādot, ka 350 miljoni pārlūka “Opera” lietotāji tagad var sūtīt un saņemt bitkoinus tieši pārlūkprogrammā, kā arī izmantot kriptovalūtu preču un pakalpojumu iegādei e-komercijas tīmekļa vietnēs.

Turklāt pārlūkā tagad ir iespējama bitkoinu un TRON (TRX) kartes pievienošana integrētajā kriptovalūtas makā, lai sekotu līdzi valūtas bilancei. Atbildīgais par jauno “Opera” paplašinājumu Čārlzs Hamels (Charles Hamel) sniedza savu komentāru:

“Mēs uzskatām, ka mūsu pārlūkprogrammas paplašinājums un blokķēdes tehnoloģijas izmantošana ir loģisks nākamais solis mūsu attīstībā, lai mūsu risinājumu padarītu atbilstošāku ikvienam lietotājam, kuram, ir bitkoinu maks.”

Šovasar bija iespējama piekļuve tikai pārlūkprogrammas paplašinājuma beta versijai un februārī pirmā pieejamā kriptovalūta ar pārlūkprogrammas starpniecību bija Ethereum (ETH).

OperaWeb 3

Pēdējos mēnešos “Opera” pārlūkprogrammā ir nodrošināti daudz jauninājumu, ieskaitot tīmekļa Web 3 izveidi. Web 3 apzīmē jauno tehnoloģiju apvienojumu ar kriptovalūtu un blokķēdes  tehnoloģiju.

Tāpat “Opera” ir nodrošinājusi mobilo tīmekļa pārlūkprogrammas iOS versiju “Opera Touch”, kas atbalsta Ethereum protokolu un Ethereum Web3 pārlūku, kas ļauj lietotājiem veikt darījumus pārlūkā.

Lai gan “Opera” tirgus daļa citu pārlūkprogrammu starpā kopš 2019. gada septembra ir tikai 3%, tā attīstība ir acīmredzama, ņemot vērā eksperimentāli integrēto Web 3 un kriptovalūtas lietojuma iespēju uzlabošanu.

Kā iepriekš apgalvoja Čārzls Hamels, uzņēmuma mērķis ir novērst  visas iespējamās problēmas, kas ir saistītas ar “kriptovalūtu izmantošanu tiešsaistē un piekļūšanu Web 3, izmantojot īpašas lietotnes vai paplašinājumus”, lai jaunās tehnoloģijas kļūtu arvien ērtāk pieejamas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top