Visas ziņas

Opera paziņo par partnerību ar blockchain kompāniju Ledger Capital

 

Norvēģijas kompānija Opera Software vienojusies par partnerību ar konsaltinga firmu un finanšu pakalpojumu piegādātāju Ledger Capital.

Preses relīzē teikts, ka stratēģiskās partnerības ietvaros kompānijas meklēs jaunas “izmantošanas un lietošanas iespējas”, kas saistītas ar blockchain, un arī “izaugsmes perspektīvas” Opera produktiem un tehnoloģijām.

“Opera jau ieņem līderpozīcijas starp populārākajiem pārlūkiem, pateicoties inovatīvā maka integrācijai un vadošo kriptovalūtu kompāniju– tādu kā Bitmain – investīcijām”, – atzīmējis Ledger Capital vadošais partneris Dinans Fejs.

1995. gadā dibinātā Norvēģijas kompānija Opera šī gada jūlijā veica veiksmīgu sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO). Tās akcijas tiek tirgotas Nasdaq ar tikeri OPRA. IPO priekšvakarā Opera investēja lielākais maininga iekārtu ražotājs Bitmain, kurš kļuva par trīs procentu daļas īpašnieku kompānijā.

Opera pārstāvji paziņo, ka viņu pārlūku kopumā lieto 300 milj. cilvēku.

Atgādinām – jūlijā Opera iebūvēja Ethereum maku Android paredzētā pārlūkā. Dažus mēnešus vēlāk kompānija prezentēja desktopa pārlūka ar iebūvētu Ethereum maku beta versiju.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top