Ethereum

Opera prezentē pārlūku ar iebūvētu Ethereum maku

Opera prezentē pārlūku ar iebūvētu Ethereum maku

Opera Software izstrādātāji paziņojuši par Opera pārlūka Android ierīcēm ar iebūvētu Ethereum maku un “gatavu Web 3.0” publisku relīzi.
Attiecīgs paziņojums tika veikts ceturtdien – konferencē Hard Fork Decentralized Londonā.
Pirmoreiz prezentēts jūlijā un līdz šodienai pieejams beta režīmā – jaunais mobilais pārlūks atbalsta ne tikai ETH, bet arī standartu ERC-20 un ERC-721 tokenus, kā arī decentralizētās lietotnes (Dapps), pie kurām piekļuvi var saņemt tieši no maka.
Izstrādātāji arī paziņo, ka jaunais produkts ir pilnībā gatavs Web 3.0 – interneta tehnoloģiju attīstības koncepcijai, kuru noformulējis Netscape vadītājs Džeisons Kalakanis, turpinot Tima O’Reili koncepciju Web 2.0. Tās būtība ir tāda, ka Web 2.0 ir tikai tehnoloģiska platforma, kamēr Web 3.0 ar profesionāļu spēkiem uz tās bāzes ļaus izveidot augstas kvalitātes saturu un servisus.

“Līdz šim kriptovalūtu izmantošanai un piekļuvei pie Web 3.0 bija nepieciešamas speciālas lietotnes vai paplašinājumi, padarot sarežģītu pat mēģinājumu to visu notestēt. Mūsu jaunais pārlūks novērš šos traucējumus”, – kompānijas blokā raksta Opera Crypto produktu menedžeris Čarlzs Hemels.

Kompānija paziņo, ka nolēmusi sākt atbalstīt Ethereum, jo šai platformai ir vislielākā un dinamiskāk evolucionējošā decentralizēto lietotņu izstrādātāju kopiena.

“Opera ar iebūvētu kriptovalūtu maku atbalsta Ethereum Web3 API, padarot netraucētu mijiedarbību ar šiem Dapps. Mēs uzskatām, ka nākotnē visi pārlūki integrēs to vai citu maku – kā rezultātā tīklā parādīsies jauni biznesa modeļi”, – raksta Čarlzs Hemels.

Piekļuvi blockchain Ethereum jaunais mobilais pārlūks saņems caur infrastruktūras platformu Infura, kuras investoru skaitā ietilpst kompānija ConsenSys.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top