Visas ziņas

P2P birža Hodl Hodl piesaistījusi WhalePanda un citu privāto investoru finansējumu

 

Kripto p2p birža Hodl HodlKripto p2p birža Hodl Hodl paziņojusi par veiksmīgu sākotnējā finansējuma raunda noslēgšanu.

Raundu vadīja kriptotreideris un investors  WhalePanda, platformas finansēšanā piedalījās arī treideri Ambroid un Marsmensch un divi citi privātie investori.

Iegūto līdzekļu summa netiek izpausta, bet – kā saka kompānija – tie tiks novirzīti ārpus biržas platformas turpmākai attīstībai, prognozēšanas tirgu p2p kontraktu implementācijai (iepriekš paziņoti kā p2p fjūčeru kontrakti), projekta uzsākšanai nekustamā īpašumā jomā ar nosaukumu Househodl, un vispārējai p2p platformas infrastruktūras uzlabošanai.

ForkLog komentārā Hodl Hodl izpilddirektors (CEO) Makss Keiduns teicis:

“Mēs esam laimīgi, ka varējām piesaistīt finansējumu no tādiem pašiem bitkoina piekritējiem, kādi esam arī mēs paši, kuri saprot mūsu projektus un mērķis un dalās ar mūsu redzējumu un vērtībām. 2019. gadā mēs plānojam, ka Hodl Hodl sasniegs jaunas virsotnes, un ar nepacietību gaidām jaunu funkciju aktivizēšanu – tādu kā p2p kontrakti prognozēšanas tirgiem”.

Pirms kāda laika Hodl Hodl prezentēja ceļa karti, kurā bija iekļauta multisig kontraktu implementācija “2 no 3”, pašu OTC platformas un brokeru struktūrvienības aktivizēšana. Visi tajā ietilpstošie punkti tagad ir izpildīti.

“Hodl Hodl palīdz bitkoinam kļūt par to, kāds tas bija iecerēts, proti – par savstarpēji aizstājamu p2p naudu. Līdz ar KYC/AML procedūru ieviešanu liela daļa no tā, diemžēl, izzuda. Tie arī palīdz meklēt cilvēkus, kas nodarbosies ar tirdzniecību, tostarp ģeogrāfiskā tuvumā, un tas ir ļoti noderīgi tādām valstīm – kā Irāna, kuru nogrieza no SWIFT, vai Venecuēla ar tās hiperinflāciju. Bitkoins var uzplaukt valstīs ar banku un monetārām problēmām, un Hodl Hodl rada infrastruktūru šī procesa atbalstam”, – piebilda WhalePanda.

Hodl Hodl plāno arī drīzumā aktivizēt p2p kontraktus prognozēšanas tirgiem, kas lietotājiem sniegs iespēju likt likmes uz dažādu notikumu iznākumu, izmantojot kriptovalūtas un escrow kontus.

Househodl – tā ir pasaulē pirmā platforma drošai nekustamā īpašuma pirkšanai un pārdošanai, izmantojot bitkoinu, un – kā cer kompānija – tās aktivizēšana notiks jau līdz 2018. gada beigām.

p2p birža Hodl Hodl strādā pilnvērtīgā režīmā. Katram jaunam darījumam tiek ģenerēta unikāla escrow adrese, kur bloķē pārdevēja līdzekļus tikmēr, kamēr pircējs nosūta fiat saskaņā ar noteikto maksājuma veidu. Pēc tam pārdevējs apstiprina maksājuma saņemšanu un atbrīvo līdzekļus tieši pircēja makā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top