Visas ziņas

P2P Foundation blogā atjaunots Satoshi Nakamoto profils

Satoši Nakamoto personība joprojām ir mīkla

Satoši Nakamoto personība joprojām ir mīkla. Pēc 2010. gada decembra, kad Nakamoto pameta publisko telpu, ir izvirzīti daudzi pieņēmumi par viņa identitāti.
Sākotnēji bitkoina tehniskā dokumentācija tika publicēta P2P Foundation – organizācijas ar centru Amsterdamā – vietnē. Vietnes izveidotāji apstiprina, ka patreiz vietnē esošais Nakamoto profils ir autentisks.
2014. gada septembrī profils, iespējams, tika uzlauzts. Kopš tā laika nekāda aktivitāte netika novērota – un, lūk, vakar profila statuss tika atjaunots. Jaunajā paziņojumā ir tikai viens vienīgs vārds – nour. Jēga miglā tīta – iespējams, no arābu “nur”, gaisma, tas ir arī sieviešu un vīriešu vārds, kas nozīmē “skaista/-s”.
Atjauninājums var būt hakeru roku darbs. No otras puses – Nakamoto varēja atgriezties – kas to lai zina. Pēc profila atjaunošanas žurnālisti mēģināja rakstīt uz elektroniskā pasta adresi, kas saistīta ar kontu, bet vēstule atnāca atpakaļ ar piezīmi, ka adrese nav aktīva. Iespējams, šis fakts apstiprina, ka konts tiešām tika uzlauzts un tagad saistīts ar citu pastkastīti.
atjaunots Satoshi Nakamoto profils

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top