Visas ziņas

Gruzijas Ekonomikas ministrijas vadītāja apsūdzējusi Svaneti iedzīvotājus pagrīdes mainingā

Gruzijas Ekonomikas ministrijas vadītāja apsūdzējusi Svaneti iedzīvotājus pagrīdes mainingā

Gruzijas Svaneti rajona iedzīvotāji ir atbrīvoti no maksas par elektrību, tomēr pēdējā laikā šajā reģionā strauji ir palielinājušies energopatēriņa apjomi.

Saskaņā ar piegādes uzņēmuma pārstāvju teikto – cilvēki šajā valsts rajonā ir sākuši nodarboties ar kriptovalūtas ieguvi, kas krasi ir pastiprinājis elektrotīkla noslodzi.

Gada sākumā tika saņemta informācija, ka uzņēmums Energo-Pro sācis pārtraukt elektroenerģijas piegādes uz tām telpām, kur reidu laikā tika atklāti nelegāli maininga uzņēmumi.

Gruzijas ekonomikas ministre Natia Turnava paziņoja, ka Svaneti iedzīvotāji ir sākuši ļaunprātīgi izmantot savas tiesības nemaksāt par elektrību. Šo reģionu katru gadu apmeklē desmitiem tūkstošu tūristu, tāpēc elektroenerģijas piegādes traucējumi var graut Svaneti pievilcību.

Ministre uzsvēra:

Svaneti strauji pieauga neuzskaitītas elektroenerģijas patēriņš, kas radīja aizdomas, ka reģionā plaukst nelegālais mainings. Gruzijas varas iestādes un uzņēmums Energo-Pro jau ir veikuši attiecīgus pasākumus.

Natia Turnava solīja stingrāk kontrolēt elektrības patēriņu rajonā un piebilda, ka valsts nepieļaus elektroenerģijas piegādes traucējumus, lai saglabātu lielo tūristu plūsmu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top