Visas ziņas

Pantera Capital: bitkoina cena var sasniegt 700 tūkst. dolāru

Bikoina cena 700 tūkstošu USD
Investīciju kompānija Pantera Capital vēstulē klientiem paziņojusi, ka ir izstrādājusi bitkoina cenas prognozes modeli, kas balstās uz investoru analīzi. Saskaņā ar šī modeļa secinājumiem – bitkoina cena aug aptuveni par 200 dolāriem līdz ar katru jaunu investoru šajā digitālajā aktīvā. Pantera Capital paziņoja, ka tās prognozes efektīvi atspoguļo visu to, kas noticis ar bitkoina cenu kopš 2010. gada, un tikai vienu reizi – 2016. gada februārī – parāda no tirgus konjunktūras atšķirīgu rezultātu.

Potenciālo bitkoinu investoru bāzi Pantera Capital novērtējuši 3,5 mljrd. cilvēku apmērā – tieši tik daudziem šobrīd pasaulē pieder viedtālruņi. Pamatojoties uz to, organizācijā lēš, ka bitkoins galarezultātā spēs sadārdzināties līdz 700 tūkst. dolāru.

Pantera Capital turklāt uzskata, ka kriptovalūtu tirgū investoru uzmanību pelnījuši ne tikai bitkoins un Ethereum. Organizācijas analītiķi pieļauj, ka bitkoinu daļa kriptovalūtu kopsummā varētu vēl vairāk samazināties pat zem 50% atzīmes: viņi piebilst, ka citu digitālo aktīvu daļa pēdējo trīs mēnešu laikā pieaugusi vairāk nekā divas reizes – no 16% līdz 34%.

Pantera Capital: “sekojiet līdzi tendencei: tieši šajā virzienā, visticamāk, iespējams maksimāls ienesīgums”.

Avots: Panteracapital

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top