Tehnoloģijas

Ukrainas Gaisa spēku pavēlniecība par jaunajiem sprādzieniem Engelsas gaisa spēku bāzē Saratovā

Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecība par jaunajiem sprādzieniem Engelsas gaisa spēku bāzē Saratovā

Jurijs Ignats: Sprādzieni Krievijas militārajā lidlaukā “Engels”, kas šonakt dārdēja, ir Krievijas iebrucēju noziedzīgo darbību rezultāts Ukrainas teritorijā.

Protams, šie notikumi ir Krievijas agresijas sekas. Tās ir sekas tam, ko Krievija dara uz mūsu zemes. Ja krievi domāja, ka karš neskars jebkuru no viņiem pašu zemē, tad viņi dziļi maldījās. Tādas lietas notiek arvien biežāk, un cerēsim, ka tas Ukrainai nāks tikai par labu,” sacīja Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēku pavēlniecības pārstāvis Jurijs Ignats.

Viņš arī norādīja, ka ir jāpagaida dažas dienas, līdz būs pieejami satelītattēli no lidlauka, kas “pastāstīs visu par tur notikušo”. Turklāt Ignats piebilda, ka iepriekšējie līdzīgie sprādzieni izraisīja lidmašīnas bojājumus.

Iepriekš, 5.decembrī Krievijā notika sprādzieni Engelsas aviobāzē Saratovas apgabalā un Djagilevo aviobāzē pie Rjazaņas. Degvielas mašīnas sprādzienā gājuši bojā trīs cilvēki, bojāti divi bumbvedēji Tu-95.

Naktī uz pirmdienu, 26. decembri, Engelsas lidlaukā atkal atskanēja sprādzieni . Krievijas Aizsardzības ministrija apstiprināja sprādzienu, norādot, ka to izraisīja krītošas ​​atlūzas no notriekta Ukrainas drona.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top