Visas ziņas

Par katru nopirkto kafiju “Virši” ziedos 3 centus SOS Bērnu ciematiem

Par katru nopirkto kafiju “Virši” ziedos 3 centus SOS Bērnu ciematiem

Tuvojoties gada tumšākajiem un aukstākajiem mēnešiem, energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls AS “Virši-A” (turpmāk – “Virši”) aicina uzņemt enerģiju, baudot svaigi grauzdētu kafiju un vienlaikus ziedojot labiem darbiem. No 20. novembra līdz 6. janvārim, iegādājoties jebkuru karsto kafijas dzērienu īpašajās SOS Bērnu ciematu krūzēs, 3 centi no katra pirkuma tiks ziedoti SOS Bērnu ciematu atbalstam.

“Mūsu mērķis ir palīdzēt bez vecāku aprūpes palikušajiem bērniem saņemt katram no mums tik ļoti nepieciešamu mīlestību, ģimenes rūpes un tuvinieku atbalstu. Tāpēc šoruden esam uzsākuši ilgtermiņa sadarbību ar SOS Bērnu ciematu asociāciju, sniedzot savu finansiālo un informatīvo atbalstu. Iespēja sniegt palīdzīgu roku ir arī mūsu klientiem. Tuvāko mēnešu laikā, baudot savu iecienīto Viršu kafiju, ikviens var būt pārliecināts, ka tiek sperts neliels solis pretī kāda bērna sapņa piepildīšanai par mīlošu ģimeni,” iesaistīties ziedošanas aktivitātēs aicina Jānis Vība, “Virši” valdes priekšsēdētājs.

Atbalstīt SOS Bērnu ciematus ir iespējams arī ar ziedojumiem īpašās ziedojumu kastītēs “Virši” stacijās vai pieslēdzot ikmēneša ziedojumu labdarības organizācijas mājaslapā www.sosbernuciemati.lv.

Uz kafijas krūzītēm un ziedojumu kampaņas informatīvajos materiālos redzamie vizuāļi ir tapuši sadarbībā ar mazajiem SOS Bērnu ciematu iemītniekiem. Bērni uzzīmēja, kā viņi paši dara labus darbus, palīdzot pieaugušajiem, rūpējoties par dzīvniekiem un dabu vai sportojot, tādējādi iedvesmojot arī citus darīt labu.

“Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ikdienā palīdz ne tikai bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, aprūpējot viņus SOS ģimenēs un sniedzot atbalstu audžuģimenēm, adoptētājiem un aizbildņiem, bet vienlaikus sniedz arī preventīvos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, kuras saskārušās ar dažāda veida izaicinājumiem. Ļoti atbalstoša ir programma “Piedzimstot bērniņam”, kurā emocionālo un informatīvo atbalstu no PEP jeb pirmās emocionālās palīdzības mammām saņem jaundzimušo bērniņu vecāki. Tāpēc priecājamies par “Virši” uzsākto kafijas kampaņu, kuras ietvaros savāktos līdzekļus plānojam novirzīt tieši šīs programmas īstenošanai, jo atbalsts mazulīšu vecākiem ir ļoti nepieciešams un programma šobrīd ir ļoti pieprasīta,” stāsta Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja.

Ziedojuma apjoms ir brīvprātīgs, un plašāk par atbalsta iespējām var uzzināt https://www.virsi.lv/lv/privatpersonam/sosbernuciemati. Kopā darīt labu ir vēl labāk, tāpēc ikviens ir aicināts iesaistīties un atrast sev piemērotāko veidu, kā palīdzēt tiem, kam tas šobrīd ir tik ļoti nepieciešams.

Par SOS bērnu ciematiem:

Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir nevalstiska labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenisku aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un uztur ģimeņu atbalsta centrus un ārpusģimenes aprūpes atbalsta centrus “Airi vecākiem” vairākās Latvijas pašvaldībās. Divu SOS bērnu ciematu audžuģimenēs (Īslīcē un Valmierā), sešās integrētajās SOS ģimenēs, kā arī SOS jauniešu mājās Jelgavā un Valmierā – atbalstu, drošību un jaunas mājas raduši 120 bērnu un jaunieši no visas Latvijas. Kopumā visās SOS bērnu ciematu īstenotajās atbalsta programmās gada laikā palīdzību saņem vairāk nekā 1200 bērnu.

Par “Virši”:

“Virši” ir strauji augošs vietējais energoresursu tirgotājs un ērtas iepirkšanās veikalu tīkls ar 28 gadu pieredzi. Šobrīd “Virši” tīklā ir 75 tirdzniecības vietas, no tām 73 degvielas uzpildes stacijas, un tīklā strādā vairāk nekā 760 darbinieki visos Latvijas reģionos. Kopš 2021. gada 11. novembra AS “Virši-A” akcijas ir iekļautas Nasdaq Riga biržas alternatīvajā tirgū First North. 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top