TaTaTu

Par TaTaTu projektu

Par TaTaTu projektu

Pēdējo gadu laikā cilvēki ir novērojuši, ka viņu personas datus reklāmas nolūkos bieži izmanto sociālās mediju kompānijas un tiešsaistes mazumtirgotāji. Turklāt pēdējie datu konfidencialitātes skandāli ir rosinājuši cilvēkus sākt izmantot uzlabotus drošības protokolus, lai viņi varētu labāk pārvaldīt savus privātos datus.

TaTaTu var uzskatīt par caurspīdīgu sociālo mediju un izklaides platformu, kas lietotājiem piedāvā atlīdzības ne tikai par jauna satura nodrošināšanu, bet arī par patērēto laiku platformā. TaTaTu lietotājiem būs bez maksas pieejams platformā esošais saturs, taču pirms pievienošanās platformai, būs nepieciešams apstiprināt savus datus.

Platforma izmanto uz reklāmas bāzes balstītu satura izplatīšanas sistēmu, kas satura veidotājiem un platformas lietotājiem nodrošina atlīdzības par viņu pavadīto laiku platformā un veltīto uzmanību.

Pārskats pār platformu

 • Izmantojot TaTaTu platformu, lietotājiem ir iespēja saņemt ienesīgas atlīdzības.
 • Platformas lietotāji tiek informēti par to, kā tiek izmantoti viņu dati.
 • Balstoties uz platformas lietotāja norādītajām personīgajām vēlmēm, platformā ir iespējams atrast visatbilstošākos produktus, kurus lietotājs, visticamāk, iegādāsies.
 • TaTaTu platforma ir atklāta vide, kurā cilvēkiem bez maksas ir pieejama dažāda satura informācija, nepārkāpjot satura veidotāju, zīmolu un citu lietotāju tiesības.
 • Platformai ir ļoti pievilcīgs lietotāja interfeiss, kuru var izmantot cilvēki ar dažāda līmeņa tehniskajām zināšanām.

Galvenās funkcijas

TaTaTu darbība būs balstīta uz sociālu saziņu, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Tiklīdz platforma būs pilnībā izstrādāta, tās lietotājiem būs iespēja ievietot tajā savus fotoattēlus, veidot videoklipus, komentēt ziņas un tērzēt ar saviem draugiem līdzīgi kā tas ir iespējams citās platformās un sociālās saziņas vietnēs, piemēram Facebook.

TaTaTu darbība

TaTaTu mobilais lietotāja interfeiss

Tomēr TaTaTu atšķiras no citiem sociālo mediju pakalpojumu sniedzējiem ar to, ka platforma ir decentralizēta un ikviens, kas izmanto platformu, saņem atlīdzību par tajā pavadīto laiku TTU tokenu veidā. Šie tokeni ne tikai kalpo kā atlīdzība, bet arī tiek izmantoti, lai uzraudzītu reklāmu, filmu un cita iekšējā satura izplatīšanas tiesības. Turklāt saskaņā ar oficiālo informatīvo materiālu, kompānija arī cer tuvākajā laikā izveidot e-veikalu, kurā platformas lietotāji varēs iegādāties un pārdot plašu produktu klāstu.

Visbeidzot, lai padarītu platformu vēl pievilcīgāku tās lietotājiem, TaTaTu Enterprises saņems tikai nelielu daļu no visu darījumu peļņas un ļaus platformas lietotājiem paturēt lielāko daļu no saņemtajiem ieņēmumiem.

Kā darbosies projekta ideja?

TaTaTu platforma sastāv no trim galvenajiem komponentiem, proti:

 • Reklāmas video materiāliem pēc pieprasījuma (AVOD)
 • Sociālo mediju un lietotāju pārvaldības protokola
 • Blokķēdes un ERC20 tokeniem

Diagramma par platformas darbību

Diagramma par platformas darbību

AVOD moduli veido video atskaņošanas rīks, kas nodrošina:

 • Video atskaņošanu pēc pieprasījuma
 • Filmu sarakstu ekrānā
 • Detalizētu filmu dalījumu ekrānā

Turklāt AVOD sistēmas pamatā ir arī vairākas unikālas tīmekļa lietojumprogrammas, Apple App Store veikalā esošā iOS lietotne un Google Play veikalā izvietotā Android lietotne (lai maksimizētu produktu pieejamību).

Kā ekosistēmā tiek veikti maksājumi

TaTaTu blokķēdes darbība būs balstīta uz Ethereum viedajiem līgumiem, lai padarītu ērtāku tiesību reģistru, kas tiks glabāti atsevišķos tīkla mezglos. Katrā atsevišķā līgumā tiks ietverti metadati par ierakstu īpašumtiesībām, atļaujām un datu integritāti.

Darījumi blokķēdē tiks veikti, izmantojot kriptogrāfiski parakstītus dokumentus, lai rūpīgi pārvaldītu attiecīgo datu drošību. Šī politika tiks īstenota saskaņā ar līguma noteikumiem, kas paredz datu apmaiņu tikai likumīgiem darījumiem.

Par projekta komandu

Andrea Iervolino ir šī projekta dibinātājs un izpilddirektors. Saskaņā ar pieejamo informāciju, Andrea uzsāka uzņēmējdarbību 13 gadu vecumā, un gadu gaitā ir piedalījies vairāk nekā 500 filmu veidošanā un izplatīšanā. Viņš ir piedalījies tādu ievērojamu filmu tapšanā kā Rush, Apocalypto, Sliding Doors, The Passion of Christ, un Memento.

Džonatans Pullingers ir TaTaTu tehniskais direktors. Kopš 2012. gada viņš ir darbojies kriptovalūtas ieguves jomā un piedalījies dažādos blokķēdes tehnoloģijas projektos, kā piemēram:

 • Hyperledger
 • Fabric
 • Waves Platform

Ed McCulloch ir TaTaTu platformas attīstības vadītājs. Viņš ir strādājis tādās kompānijās kā AKQA, TMW un Starcom, un sadarbojies ar dažadiem pasaulē atpazīstamiem partneriem, tostarp:

 • Microsoft/Xbox
 • Sony Mobile
 • Nissan
 • Diageo
 • Unilever

Par projekta tokeniem

TTU tokenu vērtība, kuri tirgū atrodas gandrīz divas nedēļas, ir saglabājusies diezgan stabila un pat pieaugusi.

TTU tokenu vērtības diagramma (saskaņā ar CoinMarketCap)

Sākotnējā tokenu pārdošanas likme bija USD 0.59 (3. jūlijā), taču pašlaik to vērtība ir 0.74 ASV dolāri.

 1. jūlijā TTU tirgus ierobežojums bija 46,418,39 ASV dolāri un kopumā ir izveidots 10,000,000,000 TTU tokenu nodrošinājums, taču šobrīd apritē ir tikai 96,727,971 TTU tokeni.

Noslēgumā

Ņemot vērā to, ka izklaides nozarei ir nepieciešama inovācija, TaTaTu ir viens no labākajiem risinājumiem. Platformā ir ne tikai pieejami dažāda veida pakalpojumi, bet satura veidotājiem un platformas lietotājiem ir arī nodrošinātas atbilstošas atlīdzības par platformā pavadīto laiku un veikto ieguldījumu.

Ja jūs vēlaties investēt TaTaTu, TTU tirdzniecība pašlaik ir pieejama HitBTC un Liqui.

Platformas TaTaTu mājaslapa tatatutoken.io

Pilnvērtīgi apskatīt platformu mums neizdevās, jo pie reģistrācijās tika saņemts šāds paziņojums.

Pilnvērtīgi apskatīt platformu mums neizdevās

Video par projektu TaTaTu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top