Tehnoloģijas

Parādījušās ilgi gaidītās fotogrāfijas no Huawei P40 Pro kameras

Šīs fotogrāfijas ļauj novērtēt, cik labi viedtālruņa kamera sapludina priekšējo un aizmugurējo fonu, fokusējoties uz fotografēto objektu.

Labi zināmais insaiders ar segvārdu Xiaomishka, kurš regulāri pirmais iegūst interesantus jaunumus par Xiaomi, Redmi un citiem produktiem, publicējis pirmās fotogrāfijas, kas uzņemtas ar viedtālruņa Huawei P40 Pro kameru.

Kāpēc šīs fotogrāfijas tiek dēvētas par ilgi gaidītām? Jo tieši  P40 Pro – kā uzskata daudzi eksperti – tuvākajā laikā būs labāko kamerofonu priekšgalā un, visticamāk, vismaz pusgadu saglabās DxOMark karaļa titulu – līdz tirgū parādīsies Huawei Mate 40 Pro.

Visas fotogrāfijas tika uzņemtas dienas laikā – avots apstiprina, ka viena no attēliem izšķirtspēja ir 4096 x 3072 pikseļu, bet faila izmērs ir 5,61 MB.

Kļuvis zināms, ka pieejamākajam modelim Huawei P40 būs plakans panelis, savukārt Huawei P40 Pro ir aprīkots ar izliektu OLED ekrānu. Viedtālruņiem ir diezgan lielas priekšējās kameras, kuras ir iestrādātas ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Huawei P40 Pro attiecīgais izgriezums ir lielāks, jo – saskaņā ar baumām – starp diviem attēla sensoriem atrodas papildu sensors.
Huawei P40 un Huawei P40 Pro būs vienkristāla sistēma Kirin 990 5G SOC, ātras vadu un bezvadu uzlādes atbalsts, kā arī flagmaņa kamera.

Huawei P40 un Huawei P40 Pro prezentācija 26. martā notiks online preses konferences formātā.

 

 

 

 

Avots: Twitter

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top