Visas ziņas

Pārdot vai holdot? Tāds ir jautājums …

 

Pārdot vai holdot

Nenoteiktība kriptovalūtu tirgū un bitkoina kursa pēkšņā samazināšanās atkal nostāda investorus dilemmas priekšā: pārdot vai gaidīt cenas kapumu, kamēr daudzi eksperti apgalvo, ka bitkoins ETF labi ietekmēs vadošās digitālās valūtas cenu ilgtermiņa perspektīvā.

Ilgtermiņa perspektīvu prognozētāji saka arī, ka bitkoinam ir labas izredzes kļūt par drošu vērtības glabātavu, un ka nākotnē tas būs lielisks maksājumu mehānisms. Eksperti kā pozitīvus faktorus norāda bitkoina fjūčeru pārdošanas apjomu pieaugumu, kā arī institucionālo investoru pieaugošo daudzumu šajā telpā.

Kā parasti – sliktas ziņas izraisa tirgus sabrukumu, piemēram, kā tas bija augustā – pēc tam, kad SEC noraidīja deviņas kriptovalūtas ETF, neraugoties uz to, ka regulējošā institūcija uzsvēra: “bitkoina ETF noraidīšana netiek pamatota ar bitkoina vērtības un blockchain tehnoloģijas kā inovāciju / investīciju noteikšanu”.

Pēc visa spriežot – neraugoties uz neseno cenu samazinājumu tirgū, kriptovalūtu ekosistēma uzskatāma par veselu, piemēram – pat ņemot vērā to, ka dienas tirdzniecības apjomi var divreiz pārsniegt tos, kādi bija tikai pirms pāris dienām. Tostarp daži eksperti kā piemēru min neseno Bitcoin Cash kursa un kapitalizācijas pieaugumu tā hardfork priekšvakarā.

Vēl vakar analītiskās vietnes Woobull dibinātājs Villijs Vū paziņoja par “nepieciešamību pārdot šo aktīvu”, kā arī prognozēja “lāču” tirgu “līdz 2019. gada vidum”.

CNN bitkoina analītiķi paredz, ka 5633 $ tagad var kļūt par pretestības starpposma līmeni, un ka izrāviens zem pašreizējā atbalsta līmeņa var atbaidīt investorus. Turklāt viņi uzskata, ka izrāviens virs 5633 $ var radīt ilgtermiņa konsolidāciju – sākot no 5712 $.

Tagad daudzi prāto par faktoriem, kas izraisīja bitkoina cenas samazināšanos – vai tas ir bitkona fjūčeru, vai arī Bitcoina Cash hardfork, vai pat Ethereum fundamentālo izmaiņu dēļ. Tomēr daži saka – bitkoinu varēja iespaidot arī Apple un citu lielu kompāniju akciju cenu samazinājums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top