Visas ziņas

Pārdota kārtējā bitkoinu partija no Mt. Gox. Kāpēc tas ir slikti?

Pārdota kārtējā bitkoinu partija no Mt. Gox
Mt. Gox civilās reabilitācijas plāna pilnvarotā persona Nobujaki Kobajaši esot pārdevis lielu daudzumu monētu BTC un BCH tirdzniecības platformā BitPoint. Par to paziņojuši Cointelegraph Japan žurnālisti – atsaucoties uz portālu GoxDox.
GoxDox postos parādījušies iespējamo transakciju no BitPoint skeni, kas it kā pierāda Kobajaši līdzdalību iepriekš minēto bitkoinu pārdošanā.
Kāpēc tas ir slikti?
GoxDox galvenais arguments – paša Nobujaki Kobajaši teiktais, kurš iepriekš visus pārliecināja par kriptovalūtas pārdošanu “īpašā veidā”. Pēc viņa sacītā – viņš neizmantos tradicionālās tirdzniecības platformas, lai nopietni neietekmētu bitkoina tirgus cenu.

Pēc konsultēšanās ar kripto ekspertiem es atlikušos BTC un BCH nepārdevu parastā biržā. Monētas tika realizētas – būtiski neietekmējot bitkoina tirgus cenu, ar maksimālu aizsardzības pakāpi.

Incidentā izrādījās iesaistīts pat Kraken izpilddirektors Džessi Pouels. Iepriekš viņš paziņoja, ka Mt. Gox civilās reabilitācijas plāna pilnvarotā persona vērsusies pie viņa ar lūgumu sniegt padomu par monētu realizācijas metodēm. Izrādās, ka Kraken vadība arī bija tie paši Kobajaši pieminētie “kripto eksperti”.
Ja GoxDox izveidotājiem patiešām ir taisnība, tad tas nozīmē, ka monētu pārdošana nepavisam nav noritējusi tā, kā visi cerēja. Pouels ieteica iesaistīt OTC treidingu, lai nopietni neietekmētu tirgu. Tomēr Kobajaši neņēma vērā viņa padomu un pārdeva kriptovalūtu BitPoint – kopējās summas 35 miljardu jenu apmērā. Saskaņā ar pašreizējo kursu tie ir 318,5 miljoni dolāru.
Atzīmēsim, ka Mt. Gox oficiālās personas vēl nav apstiprinājušas informāciju, tāpēc insaideru teiktajam pilnībā uzticēties nevar.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top