Ziņas

Kā novecojušu viedtālruni pārvērst kriptovalūtas makā

Kā vecos viedtālruņus pārvērst kriptovalūtas makā

Kompānija “Parity Technologies” ir izlaidusi jaunu mobilās lietojumprogrammas “Parity Signer” versiju, kas vecos viedtālruņus var pārvērst bezsaistes digitālajos makos.

Uzņēmums trešdien paziņoja par “V3 beta” versijas laišanu apritē, kas lietotājiem ļaus uzglabāt aktīvus, balsot un parakstīt darījumus bezsaistē, izmantojot gan Polkadot, gan Ethereum blokķēdes.

Bezsaistes digitālie maki nodrošina vienkāršu aizsardzības veidu pret kibernoziegumiem un ļaunprātīgiem uzbrukumiem programmatūrai. Uzņēmums iesaka viedtālruņus, kuros tiek izmantota lietotne, iestatīt lidmašīnas režīmā.

“Lai uzglabātu savus digitālos naudas līdzekļus drošībā, tālrunim, kurā atrodas jūsu konti, nevajadzētu būt savienotam ar internetu vai ierīci, kas ir pievienota internetam (piemēram, datoru),” sacīja uzņēmuma pārstāvis. Pirms lietotnes lejupielādes lietotājiem arī no tālruņa būtu jāizdzēš biometriskā un identificējošā informācija un jāpāriet uz rūpnīcas iestatījumiem.

Jaunā versija ļauj lietotājiem izveidot kontu un pievienot to Polkadot-js lietotnei. Izveidotajam kontam lietotājs saņems atkopšanas frāzi un varēs izvēlēties “pin” kodu darījumu parakstīšanai. Veicot darījumu, netiks izmantotas privātās atslēgas, bet gan standarta QR kods divpusējai saziņai.

Par lietotnes kodu drošību ir atbildīga tehnoloģiju un finanšu uraudzības kompānija “Trail of Bits”.

“Parity Technologies” līdzdibināja bijusī “Ethereum” fonda drošības uzraudze Juta Steinere un Gevins Vuds. Uzņēmums izstrādā decentralizētā tīmekļa rīkus, tostarp ir nodrošinājis blokķēdes izveides platformas versiju “Substrate”, kas lietotājiem ļauj izveidot pielāgotas blokķēdes decentralizētām lietojumprogrammām.

Janvārī kompānijai “Parity Technologies” tika piešķirta 5 miljonu ASV  dolāru dotācija no “Ethereum” fonda.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top