Visas ziņas

Pārlūks Firefox uzsāk cīņu ar slēpto mainingu un kriptodžekingu

 

Pārlūks Firefox uzsāk cīņu ar slēpto mainingu un kriptodžekinguFirefox bloķēs ļaunprātīgu kripto programmatūru nākamajās pārlūkprogrammas versijās.

Šis solis ir daļa no iniciatīvas cīņā ar lietotāju slēpto izsekošanu. Sagaidāms, ka jaunais atjauninājums, kas vērsts uz šo ievainojamību aizvēršanu, parādīsies pēc dažiem mēnešiem. Vienā no saviem pētījumiem, kas veikti, izmantojot pārlūka paplašinājumu Ghostery, Firefox paziņo, ka 55,4% kopējā laika, kas nepieciešams vidējās statistiskās tīmekļa vietnes lejupielādei, tiek tērēts informācijas un datu lejupielādei svešām sekošanas sistēmām.

Kā tiek ziņots  – Firefox nākamās versijas ļaus novērst slēptā maininga īstenošanu lietotāju ierīcēs konkrētu vietņu apmeklēšanas gadījumā, kas satur tamlīdzīgus skriptus. Firefox arī bloķēs jebkāda veida lietotāju izsekošanu un piedāvās “precīzu kontroles rīku komplektu” – Firefox vēlas sniegt saviem lietotājiem vairāk iespēju datu izvēles jomā, ar kuriem tie dalās un apmainās ar vietnēm.

Atgādinām – pārlūks Opera jau 2018. g. sākumā pievienoja aizsardzību pret mainingu viedtālruņiem, bet nesen savas lietotnes jauno versiju aprīkoja ar savu kriptovalūtu maku.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top