Visas ziņas

Pasaulē ir uzstādīti gandrīz trīs tūkstoši bitkoinu bankomātu

Bitkoina bankomāti

Pagājušā gada beigās pasaulē lielākais bankomātu ražotājs Hyosung atļāva lietotājiem pārdot un pirkt bitkoinus caur saviem termināliem. Šis lēmums bija svarīgs pagrieziena punkts kriptovalūtas vēsturē. Pašreiz visā pasaulē ir uzstādīti aptuveni 3 tūkstoši bankomātu, kuros iespējams veikt kriptovalūtu operācijas.

Vairāk nekā puse bankomātu ir uzstādīti ASV, daudzi no tiem koncentrēti Ņujorkā un Čikāgā. Eiropas valstu vidū izceļas Austrija. Tālāk seko Malta un Francija.

Bankomātu uzstādīšana bitkoinu un Ethereum pieņemšanai un izdošanai ļaus atrisināt vienu no galvenajām kriptovalūtas problēmām –   vienkāršu un saprotamu apmaksas veidu veikšanu –  maksājot par precēm un pakalpojumiem.

Tostarp komisijas maksa par skaidras naudas noņemšanu joprojām ir diezgan augsta – apmēram 8 procenti. Šis skaitlis ir gandrīz divas reizes lielāks par biržu nodevām. Ceram uz šīs nišas turpmāku attīstību un kriptovalūtas popularizēšanos. Līdz ar konkurences pastiprināšanos komisijas maksām par operācijām būtu jāsamazinās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top