Visas ziņas

Pasaulē pārdotākais SSD: Samsung iepazīstina ar jauno 870 EVO modeli

Pasaulē pārdotākais SSD: Samsung iepazīstina ar jauno 870 EVO modeli

Samsung Electronics ir izstrādājis jaunu cietvielu disku (solid state drive – SSD) – 870 EVO. SATA SSD sērijas modelis – Samsung 870 EVO ¬ ir ideāli piemērots izmantošanai gan personīgajos, gan profesionālajos nolūkos. Tam ir par 38% uzlabota izlases kārtas lasīšanas (random read) funkcija, kas ievērojami paātrina diska darbību, kā arī par 30% uzlabota SSD veiktspēja.

Kā jaunākais SATA SSD līnijas pārstāvis, 870 EVO modelis sniedz līdz šim labāko sniegumu, uzticamību un savienojamību gan portatīvo un stacionāro datoru lietotājiem, gan arī tīkla piekļuves servera (NAS) lietotājiem. Jaunais SSD disks sevī apkopo pasaules līmeņa sniegumu un uzticamību, padarot to par daudzpusīgu datu uzglabāšanas risinājumu gan augsta līmeņa IT profesionāļiem, gan ikvienam datora lietotājam.

Samsung 870 EVO aprīkots ar jaunāko V-NAND un kontrolleru, ļaujot tam sasniegt maksimālo SATA secīgās lasīšanas ātrumu līdz 560 MB/s un secīgās rakstīšanas ātrumu – līdz 530MB/s. Izmantojot liela apjoma mainīgo SLC buferi, Intelligent TurboWrite tehnoloģija palīdz uzturēt diska sniegumu augstākajā līmenī visu tā darbības laiku. 870 EVO modelim ir par 38% uzlabots izlases kārtas lasīšanas ātrums, salīdzinot ar iepriekšējo 860 modeli. Šis uzlabojums lietotājam sniedz efektīvāku izmantošanas pieredzi un nodrošina datora veiktspēju, ļaujot darīt arī vairākas darbības vienlaikus.

Jaunajos modeļos Samsung iekļauj daudzos gados uzkrāto pieredzi un zināšanas. Lai nodrošinātu, ka katra detaļa strādā vienoti ar pārējām, uzņēmums visus SSD komponentus ražo iekšēji. Tā rezultātā 870 EVO nodrošina par 30% ilgtspējīgāku darbības uzlabošanu, salīdzinot ar 860 EVO modeli. Papildus tam jaunais modelis nodrošina augstāko ierakstīto terabaitu (TBW) reitingu 2400TB apmērā un 5 gadu garantiju 4TB modelim.

Papildus SSD lieliskajam sniegumam un uzticamībai, 870 EVO piedāvā arī plaša spektra savienojamības iespējas ar dažādām elektronikas ierīcēm un modernākajām personālā datora funkcijām. Disku ir iespējams savienot ar visām ierīcēm, kurām ir nodrošināts 2.5 collu SATA savienojums. Turklāt, pateicoties iestatītajam enerģijas taupīšanas režīmam, 870 EVO ir savienojams ar ierīcēm, kas atbalsta Window’s Modern Standby funkciju, nodrošinot papildus ērtības tā lietotājiem.

Jaunais 870 EVO modelis radīts, izmantojot video draudzīgus risinājumus. Samazinot CO2 izmešu daudzumu ražošanas procesa laikā, Samsung ražotie produkti kļūst planētas ekosistēmai draudzīgāki.

Samsung 870 EVO diska 250GB modeļa ieteicamā cena ir EUR 49.99. Papildu informācija.

Specifikācija:

Samsung 870 EVO

Savienojums SATA 6Gbps

Formas faktors

(Form Factor) 2.5 collas

Atmiņa Samsung V-NAND 3-bit MLC (TLC)

Kontrollers Samsung kontrollers

DRAM 4GB LPDDR4 (4TB)

2GB LPDDR4 (2TB)

1GB LPDDR4 (1TB)

512MB LPDDR4 (250/500GB)

Kapacitāte 4TB, 2TB, 1TB, 500GB, 250GB

Secīgās lasīšanas/rakstīšanas ātrums

(Sequential Read/Write Speed) Līdz 560/530 MB/s

Izlases kārtas lasīšanas un rakstīšanas ātrums

(Random Read/Write Speed) Izlases kārtas lasīšanas (Random Read) 98K IOPS

Izlases kārtas rakstīšanas (Random Write) 88K IOPS

Vadības programmatūra Samsung Magician

Ierakstīto terabaitu kopskaits

(Total Bytes Written) 2,400TBW (4TB)

1,200TBW (2TB)

600TBW (1TB)

300TBW (500GB)

150TBW (250GB)

Informāciju sagatavoja Līga Bite, Samsung Electronics Baltics.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top