Tehnoloģijas

Pasaules bagātāko ģimeņu uzņēmumi ienāk kriptovalūtas sfērā

Bitkoina un citu digitālo valūtu atzīšana no institūciju puses turpinās vairāku gadu garumā. Kompānijas “Campden Wealth” dati liecina, ka pasaules bagātākās ģimenes ne tikai interesējas par kriptovalūtu kā inovatīvu finanšu instrumentu, bet arī aktīvi iegulda tajā daļu no sava kapitāla.

Veiktās aptaujas dati liecina, ka 28% miljardieru jau ir ieguldījuši digitālajos aktīvos. Tika aptaujāti 385 ģimenes uzņēmumi Ziemeļamerikā, Eiropā, kā arī Āzijas un Klusā Okeāna reģionā.

Aptaujā piedalījās uzņēmumi, kuru kapitāla pārvaldībā ir vismaz 1,6 miljardi ASV dolāri. 50% no aptaujātiem sacīja, ka, iegādājoties bitkoinus un citu kriptovalūtu, cenšas samazināt inflācijas risku, turklāt viņi vēlās nopelnīt uz ļoti izdevīgā digitālo aktīvu finansiālā fona 2020.-2021.gadā.

31% Amerikas un 28% Eiropas ģimenes uzņēmumu jau ir ieguldījuši kriptovalūtā. Āzijas un Klusā Okenāna reģiona valstīs šis īpatsvars ir 19%. Vairāk nekā puse aptaujas dalībnieku ir norādījuši, ka uzskata bitkoinu un altkoinus par ļoti daudzsološiem un uzticamiem finanšu instrumentiem.

Pasaules bagātākās ģimenes iepērk kriptovalūtu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top