Visas ziņas

Pasaules bagātāko cilvēku investīcijas kriptovalūtās ir rekordlielas

Viena no pasaulē lielākajām konsaltinga kompānijām menedžmenta un informācijas tehnoloģiju sfērā Capgemini ir publicējusi ikgadējo apskatu ar informāciju par planētas bagātāko cilvēku bagātību apmēru un viņu investīciju raksturu.

Kā apgalvo apskata autori – dolāru  miljonāru investīcijas kriptovalūtās ir sasniegušas rekordlīmeni. Viņi atzīmē, ka bagātnieki joprojām interesējas par kriptovalūtām un labprāt iegulda tajās līdzekļus. Saskaņā ar viņu informāciju 29% miljonāru jau ir iegādājušies digitālo valūtu vai ļoti vēlas to izdarīt, bet 27% pauž ieinteresētību.

Ziņojuma autori atzīmē, ka kriptovalūtu tēma populārāka ir jaunatnes vidū: 71,1% jauno miljonāru uzskata, ka ir svarīgi saņemt ziņas par digitālajām valūtām no saviem investīciju pārvaldītājiem, tostarp miljonāru pēc 60 gadu vecuma vidē interesējošos skaits ir tikai 13%.

Grafiks, kas ilustrē privātpersonu ar augstu ienākumu līmeni interesi par kriptovalūtu pirkumu un to iegūšanu īpašumā 2018.gada pirmajā kvartālā (globālā mērogā un pa reģioniem). Avots – Capgemini vietne.

Grafiks, kas ilustrē privātpersonu ar augstu ienākumu līmeni interesi par kriptovalūtu pirkumu

Capgemini eksperti atzīmē:

Neraugoties uz nenoteiktību no regulēšanas viedokļa un valdošo piesardzību, kas neļāva kriptovalūtām iekļūt bagātības pārvaldīšanas industrijā, augstais informācijas pieprasījums par kriptovalūtām no gados jaunāku miljonāru puses, iespējams, liks kapitālu pārvaldītājiem tuvākajos mēnešos vismaz izstrādāt un sniegt savu viedokli par tirgus perspektīvām.

Kopumā miljonāru bagātība ir pieaugusi vēl par 10,6%, salīdzinot ar 2017.gadu, un sasniegusi rekordaugstu līmeni – 70,2 trilj. $.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top